Konkurs Pięknego Czytania w kl. 1

W dniu 2 czerwca w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas pierwszych. Ocenie podlegała płynność i bezbłędność czytania, wyrazistość i dykcja oraz interpretacja czytanego tekstu.

Mistrzowie czytania wykazali się dużymi umiejętnościami interpretacji tekstu.

Zwycięzcami okazali się:

I miejsce: Natan Laskowski z klasy 1 a

II miejsce: Julia Glaza z klasy 1 c

III miejsce: Natalia Fierek z klasy 1 b

Wyróżnienie: Miłosz Marynowski z klasy 1 d

Gratulacje!!!

Konkurs Pięknego Czytania w kl. 1 - 2.06.2025
Ułatwienia dostępu