Konkurs Pięknego Czytania w kl. 1
W dniu 2 czerwca w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas pierwszych. Ocenie podlegała płynność i bezbłędność czytania, wyrazistość i dykcja oraz interpretacja czytanego tekstu.
Mistrzowie czytania wykazali się dużymi umiejętnościami interpretacji tekstu.
Zwycięzcami okazali się:
I miejsce: Natan Laskowski z klasy 1 a
II miejsce: Julia Glaza z klasy 1 c
III miejsce: Natalia Fierek z klasy 1 b
Wyróżnienie: Miłosz Marynowski z klasy 1 d
Gratulacje!!!


