2a i 2c w Mega Parku

22 maja klasa 2a i 2c wybrały się na wycieczkę do Mega Parku do Grudziądza. 🚌
W parku rozrywki czekały na dzieci mega atrakcje – Westernowe Miasteczko, mini ZOO, Dino Park, Bajkowa Kraina czy Luna Park.🥰 Przygodę w tym wspaniałym miejscu rozpoczęliśmy przejażdżką kolejką Kansas City Expres II.🚂 Zwiedziliśmy pełne przygód Miasteczko Westernowe, w którym doświadczyliśmy pokazy kowbojskie oraz przejażdżki konne. 🤠 🐎
W Parku Jurajskim przenieśliśmy się w czasie i mogliśmy oglądać niesamowite modele dinozaurów.🦕🦖
W bajkowej Kranie spotkaliśmy wyjątkowych bohaterów m.in. Asteriksa i Obeliksa oraz rodzinę Flinstonów.
Korzystaliśmy też z atrakcji, które proponował nam Luna Park – świetnej zabawy nie było końca na dmuchanych zamkach, zjeżdżalniach czy trampolinach. 🏰 🛝
Ciekawym doświadczeniem było zmierzenie się z własnym lękiem i ujarzmienie „Byka Rodeo”. 🐂
Uśmiechów dzieci nie było końca. Odwiedzone miejsce okazało się terenem pełnym atrakcji, ale również świetną okazją do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a przede wszystkim integracją zespołów klasowych. 🌱👧 👦 🌱

Karolina Makowska, Anna Skóra

2a i 2c w Mega Parku - 22.05.2025
Ułatwienia dostępu