7c w Zakopanem

W dniach 5 – 9 maja 2025 roku klasa 7c wybrała się na wycieczkę do Krakowa i Zakopanego. W wycieczce wzięło udział 26 uczniów oraz troje opiekunów: Beata Drewczynska, Luiza Bieszke -Wolf i Justyna Namirowska. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Kraków z panią przewodnik, zobaczyliśmy słynny Wawel oraz Smoka Wawelskiego. Drugiego dnia wybraliśmy się na wycieczkę w góry, gdzie byliśmy na Rusinowej Polanie, a następnie odwiedziliśmy  znane wszystkim Krupówki. Trzeci dzień wyjazdu rozpoczął się jak zwykle śniadaniem, po czym uczestnicy wyruszyli na całodzienną pieszą wycieczkę górską, której celem była Hala Gąsienicowa i Czarny Staw Gąsienicowy. Było to dla nas ogromne wyzwanie, ale wszyscy daliśmy radę. Dzień zakończył się obiadokolacją w Ośrodku Wczasowym „Czesława”, gdzie mieliśmy również nocleg. Miejscowość, w której mieszkaliśmy to wieś podhalańska o nazwie Ząb, gdzie zamieszkuje również nasz słynny skoczek – Kamil Stoch.

Na dzień czwarty chyba każdy czekał najbardziej. Udaliśmy się do Zatoru, gdzie spędziliśmy cały dzień w parku rozrywki – Energylandii.  Wrażeń było co nie miara, a niektórzy z nas odważyli się skorzystać z największych rollecoasterów: Zadry, Mayana czy Hyperiona…Gratulujemy odwagi!

W godzinach nocnych, cali i zdrowi wróciliśmy do domu.

Maja Cz.
Jakub P.

7c w Zakopanem - 5-9.05.2025
Ułatwienia dostępu