Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Poniedziałek, 18 listopada 2019 r. Do WAKACJI tylko 221 dni.    
Terminarz
Klasy 0-III
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie 0-III

Klasy IV-VIII
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie IV-VIII

Klasy 0-VIII
» Wszystkie 0-VIII



Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008

» lata poprzednie
 Terminarz imprez i uroczystości

Terminarz konkursów, wycieczek, imprez, sprawdzianów.
Rok szkolny 2019/2020

Klasy: 4-8   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOdpowiedzialnyUczestnicyUwagiRegulaminJak było?
Wycieczka rowerowa do Leśnictwa Czersk klasa V c wrzesień 2019  Wychowawca klasy V c Mirosław Talewski  Uczniowie klasy V c      
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 04.10.2019 Anna Połom        
Wojewódzki konkurs z języka polskiego organizowany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty/ etap szkolny 18.10.2019 koordynator:Maria Gajewska
przeprowadzenie konkursu: K. Porożynska, M. Gajewska
sprawdzanie prac: H. Kaszubowska, M.Gajewska 
chętni uczniowie z klas IV-VIII      
Akcja "Pomagamy zwierzętom ze schroniska"  18.10.2019 Ewa Bonkowska, Izabela Rudnik   Uczniowie kl. 0-VIII       
Kuratoryjny Konkurs Historyczny październik 2019 Mirosław Talewski  Uczniowie klas VII - VIII      
Słupska Liga Matematyczna  październik 2019 Anna Połom        
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr - "Junior" 13.11.2019 K. Kosecki  klasy 7-8      
Święto Szkoły 13.11.2019 D. Szlachcikowska, opiekunowie grup wiekowych  wszyscy uczniowie      
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr - "Benjamin" 14.11.2019 K. Kosecki  klasy 4-6      
Szkolny Konkurs Korczakowski dla klas V 20.11.2019 Barbara Ringwelska  Uczniowie klas V      
Wyjazd do Chojnickiego Domu Kultury na spektakl "Chłopcy z Placu Broni" 22.11.2019 Maria Gajewska, Hanna Kaszubowska  Va, Vb      
Wycieczka do teatru na spektakl "Chłopcy z Placu Broni"(tetr ARTENES z Wrocławia) w CHDK  22.11.2019 H. Mrozińska,K. Porożynska  kl. V e i kl. V c      
Wyjazd do Chojnickiego Domu Kultury na multimedialne widowisko "Krzyżacy" 25.11.2019 Maria Gajewska, Hanna Kaszubowska  VII c, VIII c      
II Akcja Charytatywna "Podaruj radość"  03.12.2019 Ewa Bonkowska, Beata Drewczynska  Uczniowie kl. 0-VIII Pluszaki dla dzieci w szpitalu     
XIII SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STOIK BOŻONARODZENIOWY grudzień 2019 STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ \"JEDYNKI\"  Uczniowie klas I-VIII      
Konkurs Biblijny grudzień 2019 Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska  klasy IV-VIII      
Mikołajkowa loteria. 09.12.2019 Grażyna Papierowska, Izabela Rudnik, Joanna Słomińska  uczniowie kl. I-III      
II Świąteczna Akcja Charytatywna "My dla Was"  16.12.2019 Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Ewa Bonkowska  Uczniowie kl. 0-VIII Upominki świąteczne dla osób starszych, samotnych, schorowanych     
Wyjazd do Chojnickiego Domu Kultury na spektakl "Zemsta" 19.03.2020 Maria Gajewska, Martyna Kunda  VII c, VII d      
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2020 marzec 2020 Polakiewicz Jerzy  uczniowie klas II-VIII      
Wycieczka do Chojnickiego Domu Kultury na spektakl"W krainie fantasy"(teatr ARTENES) 19.03.2020 H.Mrozińska  kl.VIb i kl.VId      
Rachmistrz klas IV 27.03.2020 Anna Połom        
Rachmistrz klas V i VI 30.03.2020 Justyna Namirowska        
Rachmistrz klas VII i VIII 31.03.2020 Piotr Czarnowski        
Akcja - upominki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu  03.04.2020 Beata Drewczynska, Ewa Bonkowska  Uczniowie kl. 0-VIII      
Szkolny Dzień Zdrowia kwiecień 2020 E. Keister  Uczniowie klas IV i V      
Parafialny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną 05.04.2020 Bernadeta Rostankowska, Joanna Jażdżewska  klasy 0-VIII      
Konkurs na najlepszego zbieracza baterii kwiecień 2020 E. Keister  wszyscy uczniowie      
Uczniowska konferencja ekologiczna z okazji Dnia Ziemi kwiecień 2020 D. Szlchcikowska, E. Bąk  uczniowie klas VIII i VII      
Szkolny Konkurs Ortograficzny klasy IV - VIII -koordynator(przeprowadzenie konkursu dla kl.VIII) maj 2020 H.Mrozińska i poloniści  Wybrani uczniowie z kl.IV-VIII      
Wycieczka autokarowa do Malborka maj 2020 Wychowawca klasy V c Mirosław Talewski  Uczniowie klasy V c oraz ewentualnie uczniowie z klas IV - V      
Szkolny konkurs na najlepszego geografa klas VII I VIII. maj 2020 D. Szlachcikowska i K. Chmielewska  uczniowie klas VII i VIII.      
Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej druga połowa maja 2020 Jolanta Miszke  klasy VII-VIII      
Szkolny konkurs na najlepszego chemika maj 2020 E. Bąk  uczniowie klas VIII      
XX Gminny Konkurs Ortograficzny "Zostań mistrzem ortografii" 22.05.2020 H. Mrozińska,M.Gajewska  Mistrzowie ortografii ze szkół podstawowych w naszej gminie       
Szkolny konkurs na najlepszego biologa klas VII i VIII maj 2020 B. Spica, E. Bąk  uczniowie klas VII i VIII      
Wycieczka rowerowa do Krzyża maj 2020  Mirosław Talewski wychowawca klasy V c  Uczniowie klasy V c      
XV Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne wakacje"  31.05.2020 Ewa Bonkowska, Kazimierz Kosecki  Uczniowie klas I-VIII      
Szkolny Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły czerwiec 2020 Mirosław Talewski, Barbara Ringwelska  Uczniowie klas VIII      
Trzydniowa wycieczka do Wrocławia 08.06.2020 Maria Gajewska, Anna Leszczyńska  VIIc      

Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2019/2020, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Oddziały przedszkolne
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
44625344 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2019
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone