Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 07 czerwca 2020 r. Do WAKACJI tylko 19 dni.    
Terminarz
Klasy 0-III
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie 0-III

Klasy IV-VIII
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie IV-VIII

Klasy 0-VIII
» Wszystkie 0-VIII



Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008

» lata poprzednie
 Terminarz imprez i uroczystości

Terminarz konkursów, wycieczek, imprez, sprawdzianów.
Rok szkolny 2019/2020

Klasy: 0-3   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOdpowiedzialnyUczestnicyUwagiRegulaminJak było?
Międzynarodowy Dzień Kropki 13.09.2019 Mirosława Knitter, Maria Łangowska  Uczniowie klas III      
Wycieczka do teatru w Grudziądzu. 24.09.2019 Izabela Rudnik, Joanna Słomińska  kl. I a, kl. II a      
Wycieczka do teatru w Grudziądzu 24.09.2019 Lidia Pozorska, Katarzyna Miętka, Bernadeta Rostankowska, Klaudia Opłatkowska  klasa 2c oraz grupa 0a      
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 04.10.2019 Anna Połom        
Akcja "Pomagamy zwierzętom ze schroniska"  18.10.2019 Ewa Bonkowska, Izabela Rudnik   Uczniowie kl. 0-VIII       
Konkurs czytelniczy dla klas II 21.10.2019 Lidia Pozorska, Monika Łobocka  uczniowie klas drugich      
II Rejonowe Zawody Sportowe "Mały Olimpijczyk" 21.10.2019 Ewa Bonkowska, Monika Łobocka, Ewa Rutkowska  Uczniowie kl. I-III      
XVII Rejonowy Konkurs Plastyczny "Obrazy muzyką malowane" 31.10.2019 Mirosława Knitter, Maria Łagowska  Dzieci przedszkolne i uczniowie klas I - III      
Śniadanie Daje Moc 4-8 listopada 2019 Koordynator: Ewa Bonkowska
Organizatorki: Nauczycielki kl. I-III 
Uczniowie kl. I-III      
Święto Szkoły 13.11.2019 D. Szlachcikowska, opiekunowie grup wiekowych  wszyscy uczniowie      
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr - "Skrzat"  15.11.2019 Ewa Bonkowska  Uczniowie kl. I-III      
Ślubowanie uczniów klas pierwszych listopad 2019 Celina Kliczkowska, Wioleta Kamińska  uczniowie klas pierwszych      
Konkurs wiedzy o patronie szkoły Januszu Korczaku. 18.11.2019 Izabela Rudnik, Joanna Słomińska  uczniowie kl. III      
Dzień Pluszowego Misia z książką - klasy I 28.11.2019 Ewa Bonkowska, Maria Adamczyk, Bibliotekarze   Uczniowie kl. I      
II Akcja Charytatywna "Podaruj radość" - klasy 0-VIII 03.12.2019 Ewa Bonkowska, Beata Drewczynska  Uczniowie kl. 0-VIII Pluszaki dla dzieci w szpitalu     
Turniej Poszukiwaczy Witamin 04.12.2019 Celina Kliczkowska, Wioleta Kamińska  uczniowie kl. I      
XIII SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STOIK BOŻONARODZENIOWY grudzień 2019 STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ \"JEDYNKI\"  Uczniowie klas I-VIII      
Mikołajkowa akcja niesienia pomocy zwierzętom ze Schroniska "Przytulisko" w Chojnicach. 06.12.2019 Mirosława Knitter, Maria Łgowska  Uczniowie kl. III b i III c      
Mikołajki z książką - klasy II 09.12.2019 Ewa Bonkowska, Maria Adamczyk, Bibliotekarze   Uczniowie kl. II      
Turniej Poszukiwaczy Witamin 11.12.2019 Wioleta Kamińska, Celina Kliczkowska  uczniowie kl. II i III      
Wycieczka do Opery Bałtyckiej w Gdańsku na balet "Dziadek do orzechów". 12.12.2019 Mirosława Knitter, Maria Łangowska  Uczniowie kl. III b i III c      
Mikołajkowa loteria 16.12.2019 Grażyna Papierowska, Izabela Rudnik, Joanna Słomińska  uczniowie kl. I-VIII      
Przedstawienie jasełkowe. 20.12.2019 Izabela Rudnik, Joanna Słomińska  uczniowie kl. I-III      
Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK  08.01.2020 Ewa Bonkowska  Uczniowie kl. I-III      
Gimnastyka na wesoło. 09.01.2020 Rutkowska E. Kulesza J.  Uczniowie klas I      
Zimowe spotkanie czytelnicze - klasy III 04.02.2020 Ewa Bonkowska, Maria Adamczyk, Bibliotekarze   Uczniowie klas III      
Bal maskowy klasy I -III 13.02.2020 Rutkowska E. Kulesza J.  Uczniowie klas I - III      
Konkurs Biblijny - plastyczny luty 2020 Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Joanna Jażdżewska  klasy I-III      
Szkolny konkurs recytatorski 21.02.2020 Celina Kliczkowska, Jolanta Kowalewska  uczniowie kl. II i III      
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2020 marzec 2020 Polakiewicz Jerzy  uczniowie klas II-VIII      
"Witamy wiosnę" - szkolny konkurs przyrodniczy 20.03.2020 Lidia Pozorska, Monika Łobocka  uczniowie klas drugich      
Akcja - upominki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu  03.04.2020 Beata Drewczynska, Ewa Bonkowska  Uczniowie kl. 0-VIII      
XVII Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej 4 kwietnia 2020 Mirosława Knitter, Maria Łangowska  Dzieci przedszkolne, uczniowie klas I - III      
Parafialny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną 05.04.2020 Bernadeta Rostankowska, Joanna Jażdżewska  klasy 0-VIII      
Konkurs na najlepszego zbieracza baterii kwiecień 2020 E. Keister  wszyscy uczniowie      
Wystawa pisanek i ozdób wielkanocnych 07.04.2020 E.Bonkowska, J.Słomińska, G.Papierowska  Uczniowie klas I-III      
Szkolny Konkurs "Projekt kartki wielkanocnej" - technika komputerowa 17.04.2020 Ewa Bonkowska  Uczniowie kl. I-III   czytaj  
Dzień Ziemi w kl. III 20.04.2020 Mirosława Knitter, Maria Łangowska  Uczniowie klas III      
Szkolny konkurs ortograficzny 20.04.2020 Celina Kliczkowska, Wioleta Kamińska  uczniowie kl. III      
Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki. 21.04.2020 Rutkowska E. Kulesza J.  Uczniowie klas I - III      
Dzień Ziemi - szkolny konkurs ekologiczny 24.04.2020 Lidia Pozorska, Monika Łobocka  uczniowie klas drugich      
Międzyszkolne zawody sportowe dla klas pierwszych. 28.04.2020 Joanna Słomińska, Grażyna Papierowska  uczniowie klas pierwszych      
II Świąteczna Akcja Charytatywna "My dla Was" - klasy 0-VIII maj-czerwiec 2020 Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Ewa Bonkowska  Uczniowie kl. 0-VIII Upominki świąteczne dla osób starszych, samotnych, schorowanych     
Zajęcia czytelnicze dla kl. I 19.05.2020 Celina Kliczkowska, Wioleta Kamińska  uczniowie kl. I      
Mleczna Kraina - szkolny konkurs dla klas I-III 25.05.2020 Lidia Pozorska, Monika Łobocka  uczniowie klas I-III      
XV Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne wakacje"  31.05.2020 Ewa Bonkowska, Kazimierz Kosecki  Uczniowie klas I-VIII   czytaj  
GMINNY KONKURS NA BAŚŃ DLA KLAS III 05.06.2020 Grażyna Papierowska, Joanna Słomińska  uczniowie klas III      
Konkurs wiedzy o szkole dla dzieci sześcioletnich. 22.06.2020 Izabela Rudnik, Joanna Słomińska  dzieci z grup przedszkolnych      

Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
52585456 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2020
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone