Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Piątek, 14 sierpnia 2020 r. Koniec WAKACJI za 17 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2017/2018

Klasy: 4-8   Dział: Zawody sportowe - gminne
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej kat. dziewcząt  26.09.2017 Szkołą Podstawowa nr1 Ewa Pruszak   zajęcie III miejsca
1. Karolina Ossowska 7c
2. Agata Brzezińska 7a
3. Agata Szlachcikowska 7a
4. Monika Janikowska 7a
5. Magda Pruska 7b
6. Nikola Gołunska 7a
7. Magdalena Linda 7a
8. Zuzanna Rafińska 7a
9. Jagoda Gromowska 7a
10. Marta Kryger 7b 
   
Gminne sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk Dzieci (klasy I-VI SP) kategoria chłopcy  26.09.2017 SP1 Czersk Filip Pruszak  zajęcie I miejsca
1. Leszczinski Filip 6a
2. Lemańczyk Kacper 6a
3. Muzioł Daniel 6d
4. Łącki Bartosz 5a
5. Kulczyk Ignacy 5a
6. Nakielski Jakub 5a
7. Długozima Oskar 5a
8. Petka Wojciech 5c
9. Rostankowski Daniel 5c
10. Fojut Szymon 5c
11. Gadzikowski Michał 6e
12. Wanatowski Łukasz 6d  
   
GMINNE DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 10.10.2017 SP1 Czersk Ewa Pruszak   Zajęcie I miejsca w kat. dziewcząt klas IV
1. Jażdżewska Natalia 4a
2. Pestka Agata 4a
3. Smorczewska Maja 4a
4. Konefka Nadia 4a
5. Rostankowska Alicja 4d
6. Viktoria Babińska 4c

zajęcie II miejsca w kategorii klas VII i Gimnazja

1. Agata Brzezińska 7a
2. Agata Szlachcikowska 7a
3. Monika Janikowska 7a
4. Jagoda Gromowska 7a
5. Zuzanna Rafińska 7a 
   
Gminne Drużynowe Biegi Przełajowe  10.10.2017 SP1 Czersk  Filip Pruszak   zajęcie II miejsca w kategorii klas VI
1. Leszczinski Filip 6a
2. Gadzikowski Michał 6e
3. Muzioł Daniel 6d
4. Lemańczyk Kacper 6a
5. Rostankowski Daniel 5c
6. Długozima Oskar 5a 
   
Gminne zawody w Dwa Ognie Usportowione dla klas IV dziewcząt  09.01.2018 SP1 Czersk Filip Pruszak   zajęcie II miejsca    
Gminne zawody w Mini piłce ręcznej chłopców  18.02.2018 SP Nr2  Filip Pruszak   zajęcie II miejsca w gminie w kat chłopców     
Mini Piłka koszykowa 27.03.2018 SP2 i SZS  Ewa Pruszak - chłopcy
Jacek Wycinka - Dziewczęta  
chłopcy I miejsce
1. Skwarek Artur 6a
2. Gadzikowski Michał 6e
3. Ferdynus Oliwer 6a
4. Leszcziński Filip 6a
5. Lemańczyk Kacper 6a
6. Kukliński Gracjan 6a
7. Kitowski Kamil 5b
8. Bieliński Szymon 6c
9. Bartek Łoncki 5a

dziewczęta I miejsce
1. Szlachcikowska Agata 7a
2. Rafińska Zuzanna 7a
3. Górnowicz Wiktoria 7b
4. Krygier Kornelia 7a
5. Krygier Marta 7a
6. Wiktoria Galikowska 6c
7. Michalska Maja 6e
8. Marta Skiba 6a
9. Jasińska Julia 6d
10. Luiza Gromowska 6b
11. Nikola Kliczkowska 6b
12. Łangowska Katarzyna 6b
 
   
Turniej Gminny "Całe Pomorze gra w piłkę ręczną "  24.04.2018 SP Nr2 Filip Pruszak   zajęcie II miejsca dziewczęta kl. IV

1. Zuzanna Warsińska 4a
2. Amelia Mientka 4a
3. Natalia Jażdżewska 4a
4. Agata Pestka 4a
5. Kalina Andrearczyk 4a
6. Marta Drożyńska 4b
7. Laura Kuklińska 4b
8. Julia Kitowska 4b
9. Paulina Baszanowska 4b
10. Ania Sabiniarz 4b
11. Julia Klamann 4b
12 Julia Gliniecka 4b
13 Marlena Andrzejewska 4b
14. Barbara Nakielska 4b
15. Ania Sprenga 4c
16 Nadia Masiak 4c
17. Maja Fierek 4c 
   
Gminny Turniej Unihokeja 08.05.2018 ZSS Czersk  Filip Pruszak   zajęcie II miejsca

najlepszym zawodnikiem został Michał Gadzikowski klasa 6e z SP1 Czersk, a najskuteczniejszym bramkarzem był Bartłomiej Włoch z klasy 5a 
   
Mini piłka nożna - gmina  09.05.2018 SP1 czersk i SZS  Jacek Wycinka   Zajęcie I miejsca - drużynowo    
Gminne zawody w Czwórboju lekkoatletycznym  15.05.2018 Szkoła Podstawowa Nr1 Ewa Pruszak dziewczęta
Jacek wycinka - chłopcy 
dziewczęta I miejsce drużynowo
1. Szlachcikowska Agata 7a
2. Krygier Marta 7b
3. Jażdżewska Natalia 4a
4. Górnowicz Paulina 5f
5. Ortman Leszczyńska Magda 6b
6. Kitowska Karolina 5d
7. Łangowska Katarzyna 6b

klasyfikacja indywidualna I miejsce Agata Szlachcikowska SP1 7a
chłopcy II miejsce drużynowo indywidualnie III m Filip Leszczinski 6a 
   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
56295280 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2020
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone