Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Poniedziałek, 13 lipca 2020 r. Koniec WAKACJI za 49 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2019/2020

Klasy: 4-8   Dział: Konkursy wojewódzkie i ogólnopolskie
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego - etap szkolny 15.10.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku D. Oksentowicz, A. Leszczyńska, K. Zaranek, K. Miętka, B. Drewczynska  Brak kwalifikacji do etapu rejonowego.  Najlepsze wyniki w szkole:
I m. - Mikołaj Sztormowski - kl. VII c (op. D. Oksentowicz)
II m. - Hubert Giersz - kl. VII a (op. B. Drewczynska)
III m. - Jędrzej Zabrocki - kl. VIII c (op. A. Leszczyńska)
udział: Inga Weltrowska, Jakub Szynwelski, Maja Grubicka, Mikołaj Grabanski - VIII c, Oliwer Ferdynus, Artur Skwarek - VIII a, Liwia Kozłowska, Julia Kaszubowska - VII a, Julia Engelhart - V e.

 
 
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 18.10.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku
etap szkolny: przewodnicząca SKK-Maria Gajewska 
Katarzyna Porożynska, Hanna Kaszubowska, Barbara Ringwelska, Maria Gajewska  Najlepsi w szkole:
1.Aleksandra Kukowska, nominacja do regionu (opiekun: Hanna Kaszubowska)
Bogna Knuth, nominacja do regionu (opiekun: Maria Gajewska)
2. Mikołaj Sztormowski (opiekun: Maria Gajewska)
3. Julia Kaszubowska (opiekun: Maria Gajewska)
 
   
Wojewódzki konkurs geograficzny-etap szkolny 21.10.2019 D. Szlachcikowska, K. Chmielewska D. Szlachcikowska  kwalifikacja do etapu rejonowego: Jędrzej Zabrocki, Mikołaj Sztormowski    
Kuratoryjny Konkurs z Języka Niemieckiego etap szkolny 23.10.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Jolanta Miszke  Emili Mizyk - przeszła do etapu rejonowego
Maja Stadnicka -przeszła do etapu rejonowego
Amelia Niesiołowska - udział
Oliwia Tyda - udział 
   
Międzynarodowy Konkurs na Napisanie Eseju w języku angielskim pt. "Creating a Society Full of Kindness"
(20 edycja) 
31.10.2019 The Goi Peace Foundation,
Tokio,
Japonia 
Beata Drewczynska  III miejsce - Ignacy Kulczyk - kl. VII a  udział: M. Skiba, M. Kryger, M. Sarwas, L. Drewczynska   
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" - Junior 13.11.2019 UMK Toruń i Learnetic z Gdańska P. Czarnowski, K. Kosecki  4 uczestników   czytaj
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" - Benjamin 14.11.2019 UMK Toruń i Learnetic z Gdańska  P. Czarnowski, K. Kosecki   6 uczestników   czytaj
Konkurs Kuratoryjny z Języka Niemieckiego - etap rejonowy 05.12.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Jolanta Miszke  Emili Mizyk - przeszła do etapu wojewódzkiego
Maja Stadnicka - udział 
   
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego-etap rejonowy 06.12.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Hanna Kaszubowska
Maria Gajewska 
udział: Aleksandra Kukowska ( VIIIc) oraz Bogna Knuth ( VIIc)    
VII Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego "Jestem lingwistą" dla klas VII (etap szkolny) 12.12.2019 Szkoła Podstawowa Nr 89 im. Tadeusza Mazowieckiego w Gdańsku n-le j. obcych   udział 8 osób: H. Giersz, K. Lewandowski, B. Knuth, Ł. Januszewska, J. Kaszubowska, A. Walenczak,
L. Kozłowska, G. Górnowicz 
 
Wojewódzki konkurs geograficzny 19.12.2019 SP 7 Chojnice D. Szlachcikowska  udział: Jędrzej Zabrocki, Mikołaj Sztormowski    
XV Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne wakacje"  31.05.2020 Ewa Bonkowska, Kazimierz Kosecki Nauczyciele klas I-VIII  Udział uczniów kl. I-VIII

Wyróżnienie: Nikodem Gradowski - kl. VII a - op. K. Kosecki 
   
I WOJEWÓDZKI KONKURS CZYTELNICZY W JĘZYKU ANGIELSKIM "READING IGNITES THE IMAGINATION” DLA KLAS 2-8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ objęty patronatem Uniwersytetu Gdańskiego 15.06.2020 Szkoła Podstawowa CET w Kowalach Beata Drewczynska  Udział: Nadia Jabłońska, Aleksandra Łabiszewska, Franciszek Łangowski, Aleksander Zielke - III d , Amadeusz Kobryń, Juliusz Zaranek - IV a,
Julia Klaman, Laura Kuklinska - VI b
Liwia Kozłowska, Julia Kaszubowska, Anna Walenczak, Hubert Giersz - VII a
Szymon Rudnik - VIII a 
  czytaj


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
54486297 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2020
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone