Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Poniedziałek, 13 lipca 2020 r. Koniec WAKACJI za 49 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2019/2020

Klasy: 4-8   Dział: Konkursy szkolne
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap szkolny 25.10.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Barbara Ringwelska  udział - Patryk Kiedrowski kl. 8a    
Szkolny Konkurs Korczakowski dla klas V 20.11.2019 Barbara Ringwelska poloniści  I miejsce - kl. Ve
II miejsce - kl. Vb
III miejsce - kl. Va 
   
Szkolny Konkurs Piosenki Regionalnej i Obcojęzycznej 05.12.2019 A. Dzięcielska-Jasnoch, K. Zaranek, B. Drewczynska  n-le języków obcych  Klasy IV - V:
1. Michał Gortatowski
2. Przemysław Kędzierski
3. Amelia Chmielewska
Klasy VI-VIII
1. Bogna Knuth
2. Julia Kaszubowska
3. Maria Milke
wyróżnienie: Kacper Piekarski 
17 uczestników  czytaj
Szkolny Etap XI Diecezjalnego Konkursu Biblijnego "Życie pierwotnego Kościoła w opisie Dziejów Apostolskich" 05.12.2019 Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska  kl. V-VI
I - Laura Kuklinska - kl. VIb
II - Natalia Jażdżewska - kl. VIa
II - Maria Milke - kl. VIb
III - Julia Oksentowicz - kl. Vb
III - Krzysztof Kitowski - kl. VIc
kl. VII - VIII
I - Łucja Januszewska - kl. VIId
II - Wiktoria Krawczak - kl. VIIb 
   
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej 27.02.2020 Katarzyna Porożynska Hanna Kaszubowska, Martyna Kunda, Maria Gajewska, Hanna Mrozińska  KATEGORIA IV-VI
I miejsce: Lena Gogolewska (op.H. Kaszubowska)i
II miejsce: Amelia Chmielewska (op. H. Mrozińska)
III miejsce: Maria Milke (op. Hanna Mrozińska)
wyróżnienie:Natalia Jażdżewska (op. H. Kaszubowska)
KATEGORIA VII-VIII
I miejsce: Bogna Knuth (op. M. Gajewska)
II miejsce: Inga Weltrowska (op. H. Kaszubowska)
III miejsce: Oliwia Niesiołowska (op. M. Gajewska)




 
   
Szkolny konkurs literacki dla klas VII 11.05.2020 Martyna Kunda, Maria Gajewska Martyna Kunda
Maria Gajewska 
I miejsce-Julia Kaszubowska, kl.VIIa (op:M.Gajewska)
II miejsce-Bogna Knuth, Weronika Kłodzińska i Bogna Knuth, kl. VIIc (op: M.Gajewska)
III miejsce-Bartłomiej Włoch, kl.VIIa ( op.M.Gajewska)
wyróżnienie: Wiktoria Morzuch, kl. VIIc (op. M.Gajewska) i Maja Ossowska, kl.VIId (op.M.Kunda) 
   
Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II 18.05.2020 Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska, Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska, Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska  klasy I - IV
I - Wiktor Wiencelewski - Ia
II - Klaudia Szynwelska - IIIb
II - Pola Czapiewska - Ic
II - Blanka Andrearczyk - IIb
II - Amadeusz Kobryń - IVa
II - Tymoteusz Stawiński - Ia
klasy V - VIII
I - Bogna Knuth - VIIc
II - Łucja Januszewska - VIId
III - Wiktoria Morzuch - VIIc
III - Nadia Konefka - VIa 
   
Konkurs plastyczny o Janie Pawle II 18.05.2020 Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska  klasy I-III
I - Lena Kośmider - Ia
II - Pola Czapiewska - Ic
III - Igor Spica - IIc
klasy IV-VI
I - Aleksander Balcer - Vb
II - Jakub Smagliński - Vc
III - Ewa Chuda - Vd
klasy VII-VII
I - Marta Cicharska - VIIIb
II - Nikodem Gradowski - VIIa
III - Marcelina Brzezińska - VIIc 
   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
54486104 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2020
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone