Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Piątek, 14 sierpnia 2020 r. Koniec WAKACJI za 17 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2014/2015

Klasy: 4-8   Dział: Konkursy gminne
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Okręgowe Eliminacje do XXXII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej 10.03.2015 ZS w Czersku M. Gajewska, H. Fryca  I m. - Ewelina Januszewska kl. V b
II m. - Nikola Pega kl. V b
wyróżnienie - Marcin Schamnier - Ciemiński kl. IV f 
   
Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 16.04.2015 K. Mróz K. Mróz  Indywidualnie
I m. - Klaudia Rydzkowska kl. VI f
II m. - Elizeusz Dołęcki kl. VI f
III m. - Weronika Urbańska kl. VI b

Grupowo
I m. - Drużyna ae Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku 
   
XI Gminny Konkurs "Rozumiem, co czytam" 28.04.2015 ZS Rytel H. Mrozińska, K. Ebertowska  II m. - Kacper Gąsecki kl. VI f
wyróżnienie Paulina Thiede kl. VI d 
   
Gminny Konkurs Mitologiczny "Uczta z bogami" 09.05.2015 ZS w Łęgu M. Gajewska, K. Ebertowska, H. Fryca, H. Mrozińska  wyróżnienie: Krystian Czapiewski kl. V b
udział: Zuzanna Lamczyk kl. V f, Arkadiusz Grada kl. VI b, Kacper Gąsecki kl. VI f, Kaja Wolf, kl. V a, Paulina Thiede kl. VI d 
   
Gminny Konkurs Języka Angielskiego "Master of English" 12.05.2015 ZS Łąg B. Drewczynska  II m. - Arkadiusz Grada    
XII Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej 13.05.2015 J. Miszke J. Miszke  II m. - Maciej Sawicki kl. VI f
III m. - Paulina Drążek kl. VI f
udział: Kacper Gąsecki, Elizeusz Dołęcki 
   
XV Gminny Konkurs Ortograficzny "Zostań mistrzem ortografii" 22.05.2015 H. Mrozińska, M. Gajewska H. Mrozińska, H. Fryca, K. Ebertowska  Oliwia Bober - mistrz ortografii klas V
Arkadiusz Grada - mistrz ortografii klas VI
Natalia Kostka - wicemistrz ortografii kl. VI 
   
Gminny konkurs przyrodniczy dla klas IV 27.05.2015 E. Keister D. Szlachcikowska  II miejsce: Marta Kryger, Mikołaj Sarwas, Kinga Leszczyńska    


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
56297563 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2020
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone