Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Sobota, 29 lutego 2020 r. Do WAKACJI tylko 118 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2019/2020

Klasy: 4-8   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Wojewódzki projekt wspierania uczniów uzdolnionych "Zdolni z Pomorza" -powiat chojnicki 21.09.2019 Urząd Marszałkowski Maria Gajewska
Ewelina Bąk 
projekty przygotowały:
Bogna Knuth, VII C, obszar: kompetencje społeczne, kwalifikacja do Zdolnych z Pomorza (op. M.Gajewska)
Inga Weltrowskia, VIII C, obszar: biologia, kwalifikacja do Zdolnych z Pomorza (op. E.Bąk)
bez projektu udział:
Mikołaj Sztormowski, VII C, matematyka, kwalifikacja do Zdolnych z Pomorza 
   
Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe  02.10.2019 SP1 oraz SZS Ewa Pruszak   I miejsce w kategorii chłopców klas VII- VIII

I miejsce w kategorii dziewcząt klas V- VI  
   
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe 08.10.2019 SP Konarzyny  Ewa Pruszak   Zajęcie I miejsca w kategorii dziewcząt klas VI

Zajecie III miejsca w kategorii chłopców klas VII-VIII







 
   
Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego - etap szkolny 15.10.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku D. Oksentowicz, A. Leszczyńska, K. Zaranek, K. Miętka, B. Drewczynska  Brak kwalifikacji do etapu rejonowego.  Najlepsze wyniki w szkole:
I m. - Mikołaj Sztormowski - kl. VII c (op. D. Oksentowicz)
II m. - Hubert Giersz - kl. VII a (op. B. Drewczynska)
III m. - Jędrzej Zabrocki - kl. VIII c (op. A. Leszczyńska)
udział: Inga Weltrowska, Jakub Szynwelski, Maja Grubicka, Mikołaj Grabanski - VIII c, Oliwer Ferdynus, Artur Skwarek - VIII a, Liwia Kozłowska, Julia Kaszubowska - VII a, Julia Engelhart - V e.

 
 
Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe  16.10.2019 Gdynia oraz WSZS Ewa Pruszak   Zajecie XVI miejsca w kategorii dziewcząt klas V- VI     
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 18.10.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku
etap szkolny: przewodnicząca SKK-Maria Gajewska 
Katarzyna Porożynska, Hanna Kaszubowska, Barbara Ringwelska, Maria Gajewska  Najlepsi w szkole:
1.Aleksandra Kukowska, nominacja do regionu (opiekun: Hanna Kaszubowska)
Bogna Knuth, nominacja do regionu (opiekun: Maria Gajewska)
2. Mikołaj Sztormowski (opiekun: Maria Gajewska)
3. Julia Kaszubowska (opiekun: Maria Gajewska)
 
   
Bieg Miejski Czersk 2019  19.10.2019  Ośrodek Kultury Czersk  Ewa Pruszak   I miejsce Natalia Jażdżewska klasa VIA
II miejsce Agata Pestka klasa VIa
III miejsce Karina Czapiewska klasa VA  
   
Wojewódzki konkurs geograficzny-etap szkolny 21.10.2019 D. Szlachcikowska, K. Chmielewska D. Szlachcikowska  kwalifikacja do etapu rejonowego: Jędrzej Zabrocki, Mikołaj Sztormowski    
Kuratoryjny Konkurs z Języka Niemieckiego etap szkolny 23.10.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Jolanta Miszke  Emili Mizyk - przeszła do etapu rejonowego
Maja Stadnicka -przeszła do etapu rejonowego
Amelia Niesiołowska - udział
Oliwia Tyda - udział 
   
Akcja "Pomagamy zwierzętom ze schroniska"  24.10.2019 Ewa Bonkowska, Izabela Rudnik Wychowawcy kl. 0-VIII  Udział uczniów kl. 0-VIII Zebranie i przekazanie darów dla schroniska "Przytulisko" w Chojnicach.   czytaj
Powiatowy Konkurs Recytatorski "Eko-art." 25.10.2019 Chojnickie Centrum Kultury Maria Gajewska, Martyna Kunda, Hanna Kaszubowska, Katarzyna Porożynska  kl. IV-VI
I miejsce-Alicja Kaszubowska, kl. Vb (opiekun: Maria Gajewska)
wyróżnienie-Dominik Stosik, kl.Vb (opiekun:Maria Gajewska)
Kl. VII-VIII
I miejsce-Inga Weltrowska, kl.VIIIc (opiekun: Hanna Kaszubowska)
II miejsce-Bogna Knuth, kl.VIIc (opiekun: Maria Gajewska)
III miejsce-Oliwia Tyda, kl. VIIb (opiekun: Katarzyna Porożynska)
wyróżnienia- Julia Kaszubowska, kl.VIIa (opiekun: Maria Gajewska)i Łucja Januszewska, kl.VIId (opiekun: Martyna Kunda) 
   
Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap szkolny 25.10.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Barbara Ringwelska  udział - Patryk Kiedrowski kl. 8a    
Międzynarodowy Konkurs na Napisanie Eseju w języku angielskim pt. "Creating a Society Full of Kindness"
(20 edycja) 
31.10.2019 The Goi Peace Foundation,
Tokio,
Japonia 
Beata Drewczynska  III miejsce - Ignacy Kulczyk - kl. VII a  udział: M. Skiba, M. Kryger, M. Sarwas, L. Drewczynska   
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" - Junior 13.11.2019 UMK Toruń i Learnetic z Gdańska P. Czarnowski, K. Kosecki  4 uczestników   czytaj
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" - Benjamin 14.11.2019 UMK Toruń i Learnetic z Gdańska  P. Czarnowski, K. Kosecki   6 uczestników   czytaj
III Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa " Zdolni z Pomorza" 17.11.2019 Urząd Marszałkowski Maria Gajewska  Julia Kaszubowska VIIa / udział w panelu dyskusyjnym    
Szkolny Konkurs Korczakowski dla klas V 20.11.2019 Barbara Ringwelska poloniści  I miejsce - kl. Ve
II miejsce - kl. Vb
III miejsce - kl. Va 
   
Warsztaty pisarskie z Małgorzatą Wardą 28.11.2019 PBW w Gdańsku
UM w Gdańsku 
Maria Gajewska  Uczestnictwo: Bogna Knuth (VIIC), Julia Kaszubowska (VIIA)    
II Akcja Charytatywna "Podaruj radość" - pluszaki dla dzieci w Szpitalu Specjalistycznym im. J. K. Łukowicza w Chojnicach  03.12.2019 Ewa Bonkowska, Beata Drewczynska  Wychowawcy kl. 0-VIII  Udział uczniów kl. 0-VIII  Zebranie i przekazanie 122 pluszaków na oddział dziecięcy  czytaj
Szkolny Konkurs Piosenki Regionalnej i Obcojęzycznej 05.12.2019 A. Dzięcielska-Jasnoch, K. Zaranek, B. Drewczynska  n-le języków obcych  Klasy IV - V:
1. Michał Gortatowski
2. Przemysław Kędzierski
3. Amelia Chmielewska
Klasy VI-VIII
1. Bogna Knuth
2. Julia Kaszubowska
3. Maria Milke
wyróżnienie: Kacper Piekarski 
17 uczestników  czytaj
Konkurs Kuratoryjny z Języka Niemieckiego - etap rejonowy 05.12.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Jolanta Miszke  Emili Mizyk - przeszła do etapu wojewódzkiego
Maja Stadnicka - udział 
   
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego-etap rejonowy 06.12.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Hanna Kaszubowska
Maria Gajewska 
udział: Aleksandra Kukowska ( VIIIc) oraz Bogna Knuth ( VIIc)    
Olimpiada Języka Angielskiego  11.12.2019 II LO w Chojnicach A. Leszczyńska, D. Oksentowicz, B. Drewczynska   J. Zabrocki, J. Szynwelski, M. Sztormowski, H. Giersz - udział   
VII Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego "Jestem lingwistą" dla klas VII (etap szkolny) 12.12.2019 Szkoła Podstawowa Nr 89 im. Tadeusza Mazowieckiego w Gdańsku n-le j. obcych   udział 8 osób: H. Giersz, K. Lewandowski, B. Knuth, Ł. Januszewska, J. Kaszubowska, A. Walenczak,
L. Kozłowska, G. Górnowicz 
 
II Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku angielskim 18.12.2019 Szkoła Podstawowa w Silnie K. Miętka, D. Oksentowicz, K. Zaranek, B. Drewczynska  Aniela Czapiewska – I miejsce w kategorii klas I-III,
Michał Gortatowski – wyróżnienie w kategorii klas IV-VI,
Bogna Knuth – I miejsce w kategorii klas VII-VIII,
Julia Kaszubowska – wyróżnienie w kategorii klas VII –VIII. 
  czytaj
Wojewódzki konkurs geograficzny 19.12.2019 SP 7 Chojnice D. Szlachcikowska  udział: Jędrzej Zabrocki, Mikołaj Sztormowski    
Gminne zawody w "Dwa ognie Usportowione " 08.01.2020  SP2 oraz SZS  Tomasz Kędzierski   Zajecie I miejsca w kategorii dziewcząt klas IV
Zajecie III miejsca w kategorii chłopców klas IV  
   
Pomorska Liga Zadaniowa 30.01.2020 Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku Anna Połom  Laureat ( 2 miejsce) etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej    
Gminne Igrzyska Dzieci w mini piłce koszykowej  04.02.2020 Szkolny Związek Sportowy oraz SP2 Filip Pruszak   Zajęcie I miejsca w gminie w kategorii dziewcząt
Jażdżewska Natalia 6a, Konefka Nadia 6a, Pestka Agata 6a, Warsińska Zuzanna 6a, Baszanowska Paulina 6b, Drożyńska Marta 6b, Kitowska Julia 6b, Sabiniarz Anna 6b, Masiak Nadia 6c  
   
Gminny konkurs pt. "100.rocznica powrotu Czerska do Macierzy" 05.02.2020 Gmina Czersk i Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie w Czersku Barbara Ringwelska  wyróżnienie - Patryk Gryga kl. VIa
udział - Agata Pestka kl. VIa 
   
Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini-Piłce Siatkowej 10.02.2020 SZS oraz Szkoła Podstawowa w Brusach  Filip Pruszak   zajęcie III miejsca w powiecie
Jażdżewska Natalia 6a, Konefka Nadia 6a, Pestka Agata 6a, Warsińska Zuzanna 6a, Baszanowska Paulina 6b, Kitowska Julia 6b, Sabiniarz Anna 6b, Masiak Nadia 6c

 
   
Apel z okazji 100.rocznicy powrotu Czerska do Macierzy 17.02.2020 SP1 Czersk Barbara Ringwelska  Uczestnicy: kl. 8a oraz dwie osoby z kl. 8b i 5b Apel dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz zaproszonych gości z gminy Czersk   
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej 27.02.2020 Katarzyna Porożynska Hanna Kaszubowska, Martyna Kunda, Maria Gajewska, Hanna Mrozińska  KATEGORIA IV-VI
I miejsce: Lena Gogolewska (op.H. Kaszubowska)i
II miejsce: Amelia Chmielewska (op. H. Mrozińska)
III miejsce: Maria Milke (op. Hanna Mrozińska)
wyróżnienie:Natalia Jażdżewska (op. H. Kaszubowska)
KATEGORIA VII-VIII
I miejsce: Bogna Knuth (op. M. Gajewska)
II miejsce: Inga Weltrowska (op. H. Kaszubowska)
III miejsce: Oliwia Niesiołowska (op. M. Gajewska)




 
   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
48325985 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2020
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone