Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Piątek, 14 sierpnia 2020 r. Koniec WAKACJI za 17 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2016/2017

Klasy: 1-3   Dział: Konkursy wojewódzkie i ogólnopolskie
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
XI Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" 10.11.2016 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, firma Learnetic z Gdańska Ewa Bonkowska  Udział uczniów klas: II f, II g, II i, II j, III a, III b, III c, III d, III g, III h    
XXX Edycja konkursu "Mój Las" 30.11.2016 Liga Ochrony Przyrody oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Grażyna Papierowska  -udział pięciu uczniów klasy II d - oczekiwanie na wyniki    
IV Wojewódzki Konkurs Ortograficzny dla klas III 01.12.2016 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie Celina Kliczkowska, Maria Łangowska  Wyniki I etapu:
1. Andrearczyk Kalina - III c
2. Odya Wiktoria - III g
3. Kiedrowski Jakub - III f 
   
Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek" 09.01.2017 Firma Olimpus z Warszawy Ewa Bonkowska  Brak wyników
Udział uczniów klas: I b, II a, II b, II c, II d, II e, II f, II g, II h, II i, II j, III a, III b, III d, III g, III h, III Malachin 
   
XXVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bory Tucholskie w oczach dziecka”. 28.01.2017 Gminny Ośrodek Kultury w Osiu Barbara Jażdżewska  Maxima Narloch I gm – wyróżnienie,
Magdalena Ortman VB – udział,
Katarzyna Łangowska VB – udział,
Natalia Jażdżewska IIIC- udział 
Maxima Narloch - I gimnazjum (koło plastyczne)   
XII Megaolimpiada Wiedzy pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów klas II i III. 02.02.2017 Gdańska Szkoła Podstawowa „Lingwista” op. B. Drewczynska  Kajetan Ebertowski- udział (89%)    
Konkurs Plastyczny "Tajemnice świata światów. Inspiracje twórczością Józefa Chełmowskiego" 13.03.2017 Stowarzyszenie Trefl Pomorze, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch  Udział uczniów języka kaszubskiego - nagrodą wyjazd na mecz siatkówki w Ergo Arenie (Gdańsk-Sopot)    
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2017 16.03.2017 Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych Jerzy Polakiewicz  Stosik Dominik - wyróżnienie Konkurs Międzynarodowy   
XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. 31.03.2017 KG PSP Warszawa Barbara Jażdżewska  Natalia Jażdżewska IIIC –wyróżnienie,
Amelia Jaremyn VIB - wyróżnienie. 
   
"World of Languages" konkurs języka angielskiego 28.04.2017 Wydawnictwo "Synapsa", Łódź SP 1 Czersk, koordynator - B. Drewczynska  Udział:
kl. IV-VI - 17 osób (op. B. Drewczynska)
kl. I-III - 10 osób (op. B. Drewczynska) 
   
World of Languages (Synapsik)- konkurs j. angielskiego 28.04.2017 Wydawnictwo Synapsa - Łódź Beata Drewczynska  Brak laureatów.
Udział 17 ucz.
- kl. IV - VI (najwyższy wynik - Marcel Gogolewski, VI b, 76,5 %)
- kl. I - III (najwyższy wynik - Szymon Bielski, II b, 88 %)
op. B. Drewczynska 
   
XVII Pomorski Konkurs Plastyczny „ Ziemia Kaszubska słoneczna i czysta” 30.04.2017 Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach Barbara Jażdżewska  Maxima Narloch I gm( koło plastyczne)- I miejsce    
XVI Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 13.05.2017 Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Stowarzyszenie "Grupa M - możesz wszystko ..." Knitter Mirosława  Kategoria - Klasy I-III
III miejsce - Lena Libera kl. III a
wyróżnienia:
Dominik Kaminski kl. II e
Martyna Zielke kl. II a 
   
Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego BUGS WORLD 17.05.2017 SP nr 42 w Gdańsku SP 1 Czersk (A. Leszczyńska, B. Drewczynska)  II m. Jakub Kąkolewski, kl. II (op. A. Leszczyńska)
V m. Gabriel Drelak, kl. II b (op. B. Drewczynska)
VI m. Kajetan Ebertowski, kl. III a(op. B. Drewczynska)
IX m. Pola Światowa, kl. III a (op. B. Drewczynska) 
   
XII Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne wakacje" 31.05.2017 E. Bonkowska, K. Kosecki n-le kl. I-III  Kategoria kl. I-III
wyróżnienie: Maja Włoch kl. IId - wych. G. Papierowska 
   
XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. 19.06.2017 KG PSP Warszawa Barbara Jażdżewska  Natalia Jażdżewska IIIc - II miejsce Etap ogólnopolsk   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
56294936 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2020
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone