Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Poniedziałek, 13 lipca 2020 r. Koniec WAKACJI za 49 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2019/2020

Klasy: 1-3   Dział: Konkursy szkolne
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Konkurs czytelniczy dla klas II 21.10.2019 Lidia Pozorska, Monika Łobocka I. Rudnik, J. Kulesza, L. Pozorska, W.Kamińska;  uczniowie klasy 2a, 2b, 2c, 2d;    
Szkolny Konkurs Plastyczny "Król Maciuś Pierwszy" 13.11.2019 Ewa Bonkowska Nauczycielki klas II-III  I miejsce - Kornelia Rzechtalska - kl. III d
II miejsce - Maja Talaśka - kl. II a
III miejsce - Wiktoria Grzella - kl. III c 
Komisja: Luiza Bieszke-Wolf, Ewelina Wamka  czytaj
Szkolny Konkurs "Projekt kartki wielkanocnej" - technika komputerowa  17.04.2020 Ewa Bonkowska J. Słomińska, E. Rutkowska, M. Adamczyk, G. Papierowska, I. Rudnik, J. Kulesza, W. Kamińska, M. Szmaglińska, M. Knitter, E. Bonkowska   Udział uczniów klas: Ia, Ib, Ic, Id, IIa, IIb, IId, IIIa, IIIb, IIId

KLASY I
- I miejsce: Wiktor Wiencelewski - kl. Ia (op. J. Słomińska)
- II miejsce: Lena Kośmider - kl. Ia (op. J. Słomińska)
- III miejsce: Jeremiasz Gajewski - kl. Ib (op. E. Rutkowska)
KLASY II
- I miejsce: Wiktoria Rostankowska - kl. IIa (op. I. Rudnik)
- II miejsce: Blanka Andrearczyk - kl. IIb (op. J. Kulesza)
- III miejsce: Zuzanna Osowska - kl. IIa (op. I. Rudnik)
KLASY III
- I miejsce: Norbert Gwizdała - kl. IIIb (op. M. Knitter)
- II miejsce: Klaudia Szynwelska - kl. IIIb (op. M. Knitter)
- III miejsce: Aleksander Zielke - kl. IIId (op. E. Bonkowska) 
Komisja:
- B. Jażdżewska - plastyk
- P. Czarnowski - informatyk 
czytaj
Dzień Ziemi - szkolny konkurs ekologiczny 22.04.2020 Lidia Pozorska, Monika Łobocka I. Rudnik, J. Kulesza, L. Pozorska, W. Kamińska;  uczniowie klasy 2a, 2b, 2c, 2d;    
Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II 18.05.2020 Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska, Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska, Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska  klasy I - IV
I - Wiktor Wiencelewski - Ia
II - Klaudia Szynwelska - IIIb
II - Pola Czapiewska - Ic
II - Blanka Andrearczyk - IIb
II - Amadeusz Kobryń - IVa
II - Tymoteusz Stawiński - Ia
klasy V - VIII
I - Bogna Knuth - VIIc
II - Łucja Januszewska - VIId
III - Wiktoria Morzuch - VIIc
III - Nadia Konefka - VIa 
   
Konkurs plastyczny o Janie Pawle II 18.05.2020 Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska  klasy I-III
I - Lena Kośmider - Ia
II - Pola Czapiewska - Ic
III - Igor Spica - IIc
klasy IV-VI
I - Aleksander Balcer - Vb
II - Jakub Smagliński - Vc
III - Ewa Chuda - Vd
klasy VII-VII
I - Marta Cicharska - VIIIb
II - Nikodem Gradowski - VIIa
III - Marcelina Brzezińska - VIIc 
   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
54485459 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2020
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone