Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Niedziela, 08 grudnia 2019 r. Do WAKACJI tylko 201 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2019/2020

Klasy: 1-3   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Zawody Latawcowe  12.10.2019 Ośrodek Kultury, Gmina Czersk Ewa Bonkowska   - I miejsce: Lena Orlikowska - kl. III d
kat. Latawce skrzynkowe - szkoła podstawowa 
   
Bieg Miejski  19.10.2019 Ośrodek Kultury w Czersku Ewa Bonkowska  - II miejsce: Aleksander Zielke - kl. III d
kategoria: klasy I-III chłopcy 
   
Rejonowe Zawody Sportowe "Mały Olimpijczyk" 21.10.2019 Ewa Bonkowska, Monika Łobocka, Ewa Rutkowska Nauczycielki kl. I-III  KLASY I
- dziewczęta
II miejsce: Zofia Laskowska – kl. I d (op. G. Papierowska)
III miejsce: Natalia Kędzierska – kl. I a (op. J. Słomińska)
- chłopcy
II miejsce: Filip Pierowicz – kl. I b (op. E. Rutkowska)

KLASY II
- dziewczęta
I miejsce: Zuzanna Osowska – kl. II a (op. I. Rudnik)
II miejsce: Agata Pruska – kl. II c (op. L. Pozorska)
- chłopcy
I miejsce: Alan Krueger – kl. II a (op. I. Rudnik)
II miejsce: Maciej Rzepinski – kl. II d (op. W. Kamińska)
III miejsce: Jakub Gołębiowski – kl. II c (op. L. Pozorska)

KLASY III
– dziewczęta
I miejsce: Daria Cieślińska - kl. III d (op. E. Bonkowska)
II miejsce: Natalia Rostankowska - kl. III c (op. M. Łangowska)
III miejsce: Małgorzata Warsińska - kl. III b (op. M. Knitter)
- chłopcy
I miejsce: Patryk Łosinski - kl. III a (op. C. Kliczkowska)
II miejsce: Aleksander Zielke - kl. III d (op. E. Bonkowska)
III miejsce: Wiktor Gornowicz - kl. III b (op. M. Knitter)
 
  czytaj
Akcja "Pomagamy zwierzętom ze schroniska"  24.10.2019 Ewa Bonkowska, Izabela Rudnik Wychowawcy kl. 0-VIII  Udział uczniów kl. 0-VIII Zebranie i przekazanie darów dla schroniska "Przytulisko" w Chojnicach.   czytaj
Międzynarodowy Konkurs na Napisanie Eseju w języku angielskim pt. "Creating a Society Full of Kindness"
(20 edycja) 
31.10.2019 The Goi Peace Foundation,
Tokio,
Japonia 
Beata Drewczynska  III miejsce - Ignacy Kulczyk - kl. VII a  udział: M. Skiba, M. Kryger, M. Sarwas, L. Drewczynska   
XIX Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej  06.11.2019 Ośrodek Kultury w Rytlu Ewa Bonkowska  kategoria: duety
- I miejsce: Nadia Jabłońska i Aleksandra Łabiszewska - kl. III d

kategoria: soliści
- II miejsce: Kornelia Rzechtalska - kl. III d 
   
XX Powiatowy Przegląd Piosenki Patriotycznej 06.11.2019 Ośrodek Kultury w Rytlu Ewa Bonkowska  kategoria: soliści:
- II miejsce: Natalia Kuklińska - kl. III d
- Wyróżnienie: Kornelia Rzechtalska - kl. III d
- Wyróżnienie: Julia Sawicka - kl. III d 
   
Program edukacyjny "Śniadanie Daje Moc" 08.11.2019 Koordynator: Ewa Bonkowska

Organizatorki: Nauczycielki kl. I-III 
J. Słomińska, E. Rutkowska, K. Chmielewska, G. Papierowska, I. Rudnik, J. Kulesza, L. Pozorska, S. Sikora, M. Knitter, M. Łangowska, E. Bonkowska  Udział uczniów klas: Ia, Ib, Ic, Id, IIa, IIb, IIc, IIIa, IIIb, IIIc, IIId W dniach 4-8.11.2019 r. zorganizowano w klasach wspólne zdrowe śniadanie, przeprowadzono zajęcia z edukacji zdrowotnej.   czytaj
XX Spotkanie z Pieśnią i Piosenką Patriotyczną 08.11.2019 SP 1 w Chojnicach Ewa Bonkowska  kategoria: soliści
- Wyróżnienie: Natalia Kuklińska  
   
Szkolny Konkurs Plastyczny "Król Maciuś Pierwszy" 13.11.2019 Ewa Bonkowska Nauczycielki klas II-III  I miejsce - Kornelia Rzechtalska - kl. III d
II miejsce - Maja Talaśka - kl. II a
III miejsce - Wiktoria Grzella - kl. III c 
Komisja: Luiza Bieszke-Wolf, Ewelina Wamka  czytaj
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR "Skrzat"  15.11.2019 UMK w Toruniu, firma Learnetic z Gdańska (Organizatorzy w Polsce)

Organizator w SP 1: Ewa Bonkowska  
Opiekunowie podczas konkursu: Anna Połom, Ewa Bonkowska

Opiekunowie uczestników: J. Słomińska, E. Rutkowska, I. Rudnik, J. Kulesza, C. Kliczkowska, M. Knitter, M. Łangowska, E. Bonkowska 
Udział uczniów klas: I a, I b, II a, II b, III a, III b, III c, III d Brak wyników  czytaj


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
45237382 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2019
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone