Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Poniedziałek, 18 listopada 2019 r. Do WAKACJI tylko 221 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2019/2020

Klasy: Wszystkie   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Wojewódzki projekt wspierania uczniów uzdolnionych "Zdolni z Pomorza" -powiat chojnicki 21.09.2019 Urząd Marszałkowski Maria Gajewska
Ewelina Bąk 
projekty przygotowały:
Bogna Knuth, VII C, obszar: kompetencje społeczne, kwalifikacja do Zdolnych z Pomorza (op. M.Gajewska)
Inga Weltrowskia, VIII C, obszar: biologia, kwalifikacja do Zdolnych z Pomorza (op. E.Bąk)
bez projektu udział:
Mikołaj Sztormowski, VII C, matematyka, kwalifikacja do Zdolnych z Pomorza 
   
Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego - etap szkolny 15.10.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku D. Oksentowicz, A. Leszczyńska, K. Zaranek, K. Miętka, B. Drewczynska  Brak kwalifikacji do etapu rejonowego.  Najlepsze wyniki w szkole:
I m. - Mikołaj Sztormowski - kl. VII c (op. D. Oksentowicz)
II m. - Hubert Giersz - kl. VII a (op. B. Drewczynska)
III m. - Jędrzej Zabrocki - kl. VIII c (op. A. Leszczyńska)
udział: Inga Weltrowska, Jakub Szynwelski, Maja Grubicka, Mikołaj Grabanski - VIII c, Oliwer Ferdynus, Artur Skwarek - VIII a, Liwia Kozłowska, Julia Kaszubowska - VII a, Julia Engelhart - V e.

 
 
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 18.10.2019 Kuratorium Oświaty w Gdańsku
etap szkolny: przewodnicząca SKK-Maria Gajewska 
Katarzyna Porożynska, Hanna Kaszubowska, Barbara Ringwelska, Maria Gajewska  Najlepsi w szkole:
1.Aleksandra Kukowska, nominacja do regionu (opiekun: Hanna Kaszubowska)
Bogna Knuth, nominacja do regionu (opiekun: Maria Gajewska)
2. Mikołaj Sztormowski (opiekun: Maria Gajewska)
3. Julia Kaszubowska (opiekun: Maria Gajewska)
 
   
Rejonowe Zawody Sportowe "Mały Olimpijczyk" 21.10.2019 Ewa Bonkowska, Monika Łobocka, Ewa Rutkowska Nauczycielki kl. I-III  KLASY I
- dziewczęta
II miejsce: Zofia Laskowska – kl. I d (op. G. Papierowska)
III miejsce: Natalia Kędzierska – kl. I a (op. J. Słomińska)
- chłopcy
II miejsce: Filip Pierowicz – kl. I b (op. E. Rutkowska)

KLASY II
- dziewczęta
I miejsce: Zuzanna Osowska – kl. II a (op. I. Rudnik)
II miejsce: Agata Pruska – kl. II c (op. L. Pozorska)
- chłopcy
I miejsce: Alan Krueger – kl. II a (op. I. Rudnik)
II miejsce: Maciej Rzepinski – kl. II d (op. W. Kamińska)
III miejsce: Jakub Gołębiowski – kl. II c (op. L. Pozorska)

KLASY III
– dziewczęta
I miejsce: Daria Cieślińska - kl. III d (op. E. Bonkowska)
II miejsce: Natalia Rostankowska - kl. III c (op. M. Łangowska)
III miejsce: Małgorzata Warsińska - kl. III b (op. M. Knitter)
- chłopcy
I miejsce: Patryk Łosinski - kl. III a (op. C. Kliczkowska)
II miejsce: Aleksander Zielke - kl. III d (op. E. Bonkowska)
III miejsce: Wiktor Gornowicz - kl. III b (op. M. Knitter)
 
  czytaj
Akcja "Pomagamy zwierzętom ze schroniska"  24.10.2019 Ewa Bonkowska, Izabela Rudnik Wychowawcy kl. 0-VIII  Udział uczniów kl. 0-VIII Zebranie i przekazanie darów dla schroniska "Przytulisko" w Chojnicach.   czytaj
Powiatowy Konkurs Recytatorski "Eko-art." 25.10.2019 Chojnickie Centrum Kultury Maria Gajewska, Martyna Kunda, Hanna Kaszubowska, Katarzyna Porożynska  kl. IV-VI
I miejsce-Alicja Kaszubowska, kl. Vb (opiekun: Maria Gajewska)
wyróżnienie-Dominik Stosik, kl.Vb (opiekun:Maria Gajewska)
Kl. VII-VIII
I miejsce-Inga Weltrowska, kl.VIIIc (opiekun: Hanna Kaszubowska)
II miejsce-Bogna Knuth, kl.VIIc (opiekun: Maria Gajewska)
III miejsce-Oliwia Tyda, kl. VIIb (opiekun: Katarzyna Porożynska)
wyróżnienia- Julia Kaszubowska, kl.VIIa (opiekun: Maria Gajewska)i Łucja Januszewska, kl.VIId (opiekun: Martyna Kunda) 
   
Międzynarodowy Konkurs na Napisanie Eseju w języku angielskim pt. "Creating a Society Full of Kindness"
(20 edycja) 
31.10.2019 The Goi Peace Foundation,
Tokio,
Japonia 
Beata Drewczynska  III miejsce - Ignacy Kulczyk - kl. VII a  udział: M. Skiba, M. Kryger, M. Sarwas, L. Drewczynska   
III Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa " Zdolni z Pomorza" 17.11.2019 Urząd Marszałkowski Maria Gajewska  Julia Kaszubowska VIIa / udział w panelu dyskusyjnym    


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
44625257 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2019
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone