Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktGoogle AppsE–podręcznikiOffice 365E-dziennik
Piątek, 05 lutego 2016 r. WAKACJE za    
Nawigacja
  Strona główna
Start
Szukaj
Księga Gości
Archiwum Newsów

  Komunikacja
Kontakt
Forum Dyskusyjne
Foto Galeria
Galeria plastyczna
Ciekawe Linki

Użytkownicy
Dodaj News
Dodaj Link
Dodaj Artykuł

  Downloads
Pliki do Pobrania

  Dokumentacja
F.A.Q
Autor
Projekt

Insta.Ling
skuteczna nauka słówek
Gość
Nick

Hasło

Pamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Członków Online
Gości Online: 6
Brak członków online

Zarejestrowani użytkownicy: 676
Najnowszy zarejestrowany: monia23

Twój IP: 54.167.107.31
Losowe Zdjęcie
5d
5d
Zdjęcia klasowe 2008/2009
Prace plastyczne
Najnowsze artykuły
Dla szóstoklasisty
"Kim jest uczeń zdo...
Rola zajęć pozalek...
Hospitacja na wychow...
Niepowodzenia szkoln...
Wątków na forum
Najnowsze tematy
Edytowanie strony
To o czym gadamy?
Sklepik
Konkurs-zbieranie na...
Korepetycje.
Najciekawsze tematy
........Dyskoteki... [19]
Panie kaziku!!! [9]
Sklepik [7]
Mundurki - co o t... [6]
Konkurs-zbieranie... [3]
Top 5 Downloads
Arkusz dostosowan... 26349
Arkusz dostosowan... 23643
Testy kompetencji... 16403
Program naprawczy... 13621
Testy kompetencji... 12037
Top 5 Links
Wirtualna Polska 65535
FreeFoto 41526
Gimnazjum Czersk 37672
Epublikacje 27035
Gry po szkole 17377
 W najbliższym czasie ...
Konkurs recytatorski - 08.02.2016 | Konkurs profilaktyczno - plastyczny "Bezpieczny internet - stop cyberprzemocy" - 08.02.2016 | Biblijny Konkurs Plastyczny - 09.02.2016 | Dyskoteka karnawałowa - 09.02.2016 | Szkolny Konkurs Recytatorski - 11.02.2016 | Biblijny Konkurs Wiedzy - 12.02.2016 | Szkolny Konkurs Plastyczny "Bezpieczne ferie zimowe z energią elektryczną" - 02.03.2016 | Żywa lekcja historii - 04.03.2016 | Szkolny Konkurs Piosenki Regionalnej i Obcojęzycznej - 14.03.2016 | Konkurs profilaktyczny - 16.03.2016 |
UWAGA - konkurs
Szkolny konkurs na plakat pt. "STOP cyberprzemocy"
Termin: przekazanie prac do 8 lutego 2016 roku.
Rozstrzygnięcie konkursu: 9 lutego na dyskotece walentynkowej.
Uczniowie samodzielnie wykonują plakat o tematyce związanej z cyberprzemocą.
Prace plastyczne należy przekazać opiekunowi SU pani A. Leszczyńskiej.

REGULAMIN KONKURSU
Bal maskowy klas I-III
Bal maskowy klas I-III
Bal karnawałowy uczniów z Łubnej
Karnawał 2016 - "czas beztroskiej zabawy"- dobiegł końca. Przedszkolaki z Łubnej wykorzystały ostatnie chwile karnawału uczestnicząc w balu przebierańców, organizowanym przez Przedszkole Samorządowe im. Jana Brzechwy. Już kolejny raz skorzystały z gościnności i bawiły się wspólnie z dziećmi i nauczycielkami z Przedszkola Samorządowego w Ośrodku Kultury w Czersku . Sala balowa szybko zapełniła się uroczymi, bajkowymi postaciami. W rytm wesołej, karnawałowej muzyki tańczyły min. kotki, pieski, tygryski, księżniczki, dobre wróżki i czarownice. W barwnym, rozbawionym korowodzie pląsały pajace i różne" nieziemskie stworki"
Dzień Babci i Dziadka w Ih
Dnia 26 stycznia klasa I h obchodziła święto Dnia Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci przygotowały występ artystyczny, który ucieszył wszystkich widzów i został nagrodzony ogromnymi brawami. Dziadkowie z radością spędzili czas ze swoimi pociechami oraz otrzymali laurki od swoich wnuków. Wszyscy goście mieli okazję napić się gorącej kawy i poczęstować słodkościami.
Dzień Babci i Dziadka klasy Ia i Ie
Dnia 1 lutego 2016 roku w Domu Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Aby podziwiać występy swych pociech, licznie przybyli dziadkowie dwóch klas pierwszych: 1 a oraz 1 e. Dzieci wyrażając swoją wdzięczność przygotowały jasełka, wyrecytowały również wiersze z okazji święta Babci i Dziadka. Każde z wnuków brały czynny udział w przedstawieniu, nad przebiegiem którego czuwały panie wychowawczynie Joanna Słomińska oraz Izabela Rudnik wraz z Wirginią Chudą. Po odśpiewaniu "100 lat" wnuczęta wręczyły dziadkom ręcznie zrobione kwiatki.
Święto Babci i Dziadka w kl. II h
Obchody Święta Babci i Dziadka są tradycją na stałe wpisaną w życie szkolne. Dzieci z klasy II h pamiętały o tych ważnych dniach i przygotowały program artystyczny składający się z wierszy, inscenizacji, tańców, piosenek. Dnia 29 stycznia 2016r. podczas popołudniowego spotkania zaprezentowały efekty swojej pracy, chcąc podziękować kochanym babciom i dziadkom za ich serce, dobroć, opiekę. Frekwencja dopisała, goście licznie przybyli i podziwiali swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Dzieci najpierw z powagą oraz przejęciem odtwarzały role, ale po kilku minutach zupełnie swobodnie prezentowały ćwiczone scenki.
Trzy kwalifikacje do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Laura Czapiewska (VIa, opiekun H. Mrozińska), Ewelina Januszewska (VIb, opiekun M. Gajewska) oraz Zuzanna Lamczyk (VIf, opiekun M. Gajewska) to szóstoklasistki, które odniosły zwycięstwo w szkolnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, który przeprowadzono 19 listopada 2015 r. (nadzór: K. Ebertowska, H.Fryca). Rejonowa Komisja Konkursowa po weryfikacji prac przydzieliła uczennicom SP1 kwalifikacje do rejonowego etapu WKJP.
Czerski Oskar dla pana Kazika
Niedawno cierpiałam na dolegliwość, którą można nazwać cyberfobią. Polegała ona na lęku wywołanym przebywaniem w pomieszczeniach zapełnionych komputerami. Unikałam więc kawiarenek internetowych, sal informatycznych i tym podobnych. Na szczęście, obowiązki zawodowe zmusiły mnie, bym odwiedzała te miejsca i poddawała się męczarniom. Moja dolegliwość nie wiązała się z nieuctwem, ani przesytem, a jedynie z tym, że większość programów komputerowych wprawiała mnie w zakłopotanie. Nie byłam w stanie poświęcić im tyle czasu, na ile zasługują. Nie wiedziałam, które wybrać.
Dzień babci i dziadka w Łubnej
26 stycznia 2016 r. w szkole filialnej w Łubnej uczniowie klasy 1i oraz przedszkolaki wraz z wychowawczyniami p. K. Chmielewską i E. Kościańską oraz p. katechetką M. Brzezińską zaprosili babcie i dziadków na uroczystość, przygotowaną specjalnie z okazji ich święta.
Wnuczęta są dla swoich dziadków największym skarbem. Ten świąteczny dzień, był najlepszą okazją, by podziękować kochanym dziadkom za ich bezinteresowną troskę i miłość. Dziadkowie obejrzeli jasełka w wykonaniu swoich wnuczków. Wysłuchali życzeń oraz wierszy dedykowanych dla nich. Niejedna babcia i dziadek uronili łezkę wzruszenia podziwiając występ swej wnuczki czy wnuka. Wspólnie z wnukami brali udział w konkursach.
Gminne zawody w minisiatkówce
W środę, 27 stycznia odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Gminy w mini-piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt rywalizowały drużyny naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej w Łęgu, natomiast chłopcy byli reprezentowani przez cztery drużyny : oprócz gospodarzy wystąpiły reprezentacje Zespołu Szkół nr 2 w Czersku, Szkoły Podstawowej w Łęgu oraz Szkoły Podstawowej w Rytlu. Zawody otworzyła p.dyrektor Bożena Spica, po czym wystąpił zespół taneczny wykonując układ do piosenki "Skrzypek". Po tej rozgrzewce rozpoczęły się mecze mini siatkówki. W meczu dziewcząt SP 1 Czersk - SP Łąg po początkowych kłopotach nasze zawodniczki opanowały stres i pokonały rywalki 2:0.
"Stacja Bajeczkowo" w Malachinie
gram edukacji czytelniczej to już tradycja w Szkole Filialnej w Malachinie. Po raz kolejny więc rodzice przyszli poczytać swoim dzieciom. I nie tylko rodzice, bo uczniów odwiedzili ich starsi koledzy z pobliskiego technikum. Tym razem tematem przewodnim były bajki.

Uczniowie Szkoły Filialnej usłyszeli bajkę "O wilku i siedmiu koźlątkach" braci Grimm, "Przepraszam smoku" Wiery Badalskiej oraz "10 bałwanków" Wandy Chotomskiej.
OLIMPUSEK Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
12 stycznia 2016r. odbyła się kolejna edycja OLIMPUSKA z języka angielskiego dla uczniów klas I-III. Łącznie udział wzięło 48 uczniów naszej szkoły wraz z filiami: z klas I – 14 osób, z klas II - 18 osób, z klas III – 16 osób. Wyniki z Ogólnopolskiej Olimpiady zostaną ogłoszone w marcu 2016r.
Teraz sanki
Jeszcze tylko trzy tygodnie dzielą nas od wymarzonego wypoczynku jakim są ferie zimowe. To świetny moment, aby jak najwięcej czasu spędzić na świeżym powietrzu, oczywiście aktywnie. Pomysłów nie brakuje na to, jak wykorzystać białe szaleństwo (czyt. śnieg). Na lekcjach wychowania fizycznego już wielokrotnie proponowaliśmy sposoby zabawy na śniegu i lodzie oraz ostrzegaliśmy przed niebezpieczeństwami jakie się z nimi wiążą. Mówimy o tym w jaki sposób się ubierać w zimie i jak walczyć z wyziębieniem organizmu (np. gorąca herbatka z malinami lub cytryną). Dlatego nie będę się już powtarzać. Pamiętamy jednak, iż najważniejsze we wszystkim co robimy, jest bezpieczeństwo. Skupimy się na jednej zimowej atrakcji, aby jeszcze raz ostrzec przed najgorszym.
Strona 1 z 130 1 2 3 4 > >>
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA SZÓSTOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2015/16
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Do pobrania:
Deklaracja korzystania z szafek
Regulamin korzystania z szafek

Przedmioty
Technika:
Regulamin BRD

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Działania
Tylko pustej głowy nie chroni kask
Wyrównywanie szans

Projekt systemowy
"My - każdy z nas - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów klas I - III w Gminie Czersk"
- Informacje ogólne
- Konkurs fotograficzny
- Przegląd teatralny
- Na szkoleniu żeglarskim
- Warsztaty kulinarne
- Spotkanie z aktorami
- Konkurs plastyczny
- Szlifujemy angielski
- Warsztaty plastyczne
Ciekawe strony
Kolorowanki
Konkursy
Zagłosuj na nas klikając na poniższy baner
Zagłosuj na nas!
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
Shoutbox
Zaloguj się, by móc pisać w shoutbox.

toorie
13.01.16 14:22
Pozdrówka dla 5a 2015/2016 :3

kryha24
27.06.15 15:13
Ode mnie dla wszystkich klas szustych 2015r. https://www.youtube.com/w
atch?t=27&v=hzT3NVPL_kc


Kubus1908
04.06.15 22:13
Pozdro dla 6F

kryha24
19.05.15 15:53
Wyrazy współczucia dla pani Joli Kowalewskiej i jej rodziny

Kawowy678
20.03.15 15:32
lol

Kawowy678
20.03.15 15:32
Pozdrowienia dla 6F :3

remikokiko
17.03.15 17:31
siema pozdro dla 5 a

Pozorek
03.03.15 09:01
pozdro dla gołobka i 4f

Pozorek
26.02.15 15:48
Pozdrowienia dal 4 c

Ewelina44
25.11.14 15:55
Pozdrowionka!

Archwium
18319541 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2016
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone