Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki" Szkoa Promujca Zdrowie Biuletyn Informacji publicznej 
   GłównaPocztaKontaktGoogle AppsE–learningOffice 365E-dziennik
Niedziela, 01 marca 2015 r. Do WAKACJI    
Projekt

Insta.Ling
skuteczna nauka słówek
Nawigacja
  Strona główna
Start
Szukaj
Księga Gości
Archiwum Newsów

  Komunikacja
Kontakt
Forum Dyskusyjne
Foto Galeria
Galeria plastyczna
Ciekawe Linki

Użytkownicy
Dodaj News
Dodaj Link
Dodaj Artykuł

  Downloads
Pliki do Pobrania

  Dokumentacja
F.A.Q
Autor
Gość
Nick

Hasło

Pamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Członków Online
Gości Online: 3
Brak członków online

Zarejestrowani użytkownicy: 660
Najnowszy zarejestrowany: Pozorek

Twój IP: 54.161.176.90
Losowe Zdjęcie
2c
2c
Zdjęcia klasowe 2005/2006
Prace plastyczne
Najnowsze artykuły
Dla szóstoklasisty
"Kim jest uczeń zdo...
Rola zajęć pozalek...
Hospitacja na wychow...
Niepowodzenia szkoln...
Wątków na forum
Najnowsze tematy
To o czym gadamy?
Sklepik
Konkurs-zbieranie na...
Korepetycje.
........Dyskoteki w ...
Najciekawsze tematy
........Dyskoteki... [19]
Panie kaziku!!! [9]
Sklepik [7]
Mundurki - co o t... [6]
Konkurs-zbieranie... [3]
Top 5 Downloads
Arkusz dostosowan... 25958
Arkusz dostosowan... 23220
Testy kompetencji... 16295
Program naprawczy... 13482
Testy kompetencji... 11911
Top 5 Links
Wirtualna Polska 65535
FreeFoto 35962
Gimnazjum Czersk 31548
Epublikacje 20873
Gry po szkole 11551
 W najbliższym czasie ...
Żywa lekcja historii - 04.03.2015 | Zabawa z matematyką - 05.03.2015 | Szkolny Matematyk Roku - 10.03.2015 | Zabawa z matematyką dla klas III i IV - 19.03.2015 | Akcja profilaktyczna- SZKOLNY DZIEŃ ZIELONY - 20.03.2015 | Zbiórka makulatury - 21.03.2015 | Szkolny konkurs piosenki regionalnej i obcojęzycznej - 25.03.2015 | Apel "Wielkanoc" - 31.03.2015 | Wielkanocne zwyczaje - 31.03.2015 | Apel wielkanocny - 31.03.2015 |
Rekrutacja

Rekrutacja

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku
ogłasza
w dniach od 01.03.2015r. do 31.03.2015r.
zapisy na rok szkolny 2015/2016

1) do klasy I wszystkie dzieci z rocznika 2008 i 2009

2) do oddziału przedszkolnego z rocznika 2010

Rodzice (opiekunowie prawni) dziecka z rejonu oraz spoza rejonu
Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka w Czersku składają w sekretariacie wypełnioną
KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO SZKOŁY

Pobierz dokumenty:
Dokumenty zgłoszenia dziecka do klasy "0" - rok szkolny 2015/2016
- wniosek o przyjęcie dziecka 5 letniego do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2015/2016
- deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego
- oświadczenie o samotnym wychowywaniu kandydata w rodzinie
- oświadczenie o wielodzietności rodziny kandydata
- zaświadczenie o zatrudnieniu
- regulamin naboru do klasy "0"

Dokumenty zgłoszenia dziecka do klasy 1 - rok szkolny 2015/2016
- wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I na rok szkolny 2015/2016
- oświadczenie o samotnym wychowywaniu kandydata w rodzinie
- oświadczenie o wielodzietności rodziny kandydata
- regulamin naboru do klasy 1

Stosowne druki można także odebrać w sekretariacie.

Wszystkie powyższe dokumenty dostępne również w POBIERALNI.

W przypadku zapisu dziecka do innej szkoły, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie.

Dyrektor szkoły - Bożena Spica
Nabór do klasy żeglarskiej
Harcerze na Rajdzie Braterskim
W dniach 20 - 22 lutego 2015 roku nasza drużyna harcerska brała udział w kolejnym Rajdzie Braterskim organizowanym jak co roku przez 42 WDH im. Wicka Frelichowskiego w Chojnicach. Tegoroczny rajd poświęcony był Powstaniu Warszawskiemu. Temat bardzo poważny, bliski harcerzom pozwolił zatopić się w zadumie, głównie na piątkowym świeczkowisku z gawędą (jak zawsze świetną) dh. Przemka Singera - komendanta rajdu. Ale był też czas na harcerską zabawę. Gala mody powstańczej, sobotnia trasa z bardzo ciekawymi zadaniami, zabawy integracyjne.
Dyskoteka walentynkowa
Walentynki (ang. Valentine's Day) to coroczne święto, które przypada 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, patrona zakochanych. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem). Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z paniami świetliczankami postanowił zorganizować Pocztę Walentynkową. W tym roku wpłynęło 291 walentynek. Najwięcej kartek wysłały klasy V b i IV c , natomiast najbardziej obdarowanym uczniem został Mateusz Gliniecki z klasy VI c. Walentynki zostały dostarczone 17 lutego.
Konkurs profilaktyczny pt. "Bezpieczny Internet" rozstrzygnięty!!!
Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, który obchodzony jest 8 lutego, Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielem informatyki panem Kazimierzem Koseckim zorganizował konkurs profilaktyczny pt. "Bezpieczny Internet". Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie wierszy, które odpowiadały na pytanie - Jak bezpiecznie korzystać z Internetu? 29 stycznia 2015 roku jury (w składzie: Anna Leszczyńska, Beata Karczyńska oraz Kazimierz Kosecki) wybrało najciekawsze wiersze. I miejsce zdobył Artur Sobkowiak z klasy VI a. II miejsce zajęła uczennica klasy V d - Kinga Rafińska, III miejsce - Beata Tecław z klasy VI a. Wyróżnienie otrzymał Maciej Berg - uczeń klasy IV a.
Zimowisko w "Jedynce" dobiegło końca
W piątek, 13. lutego, w Szkole Podstawowej nr 1 zakończyło się zimowisko dla uczniów tejże placówki. Organizatorem dwutygodniowego wypoczynku dla dzieci było Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki.
35 - osobowa grupa dzieci z różnych klas spędzała ciekawie czas uczestnicząc między innymi: w wycieczce do Muzeum Garncarstwa w Chmielnie, gdzie każde dziecko ulepiło swoje naczynie z gliny, dwóch wyjazdach na basen do Chojnic, zajęciach sportowych, plastycznych i integracyjnych. Dzieci wspaniale bawiły się w czasie nauki ZUMBY, zjeżdżały na sankach z górki w Parku Borowiackim ( udało się jednego dnia wykorzystać resztki śniegu!), rozgrywały mecze, grały w gry planszowe i komputerowe, oglądały ciekawe filmy.
Góra Grosza 2014 - XV edycja
W dniach 24 listopada - 5 grudnia 2014 roku w szkołach i przedszkolach w całej Polsce trwała akcja charytatywna Góra Grosza. Po raz piętnasty akcji patronował Minister Edukacji Narodowej. Celem akcji, w którą włączył się Samorząd Uczniowski, było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie Domów dla Dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Korzyści, które płyną z uczestnictwa są bezcenne.
Kochanej Babci, Kochanemu Dziadkowi... w Ia
Wnuczęta są dla swoich dziadków największym skarbem i radością. Szanują ich za cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć, miłość i ogromne doświadczenie życiowe.
30 stycznia uczniowie klasy IA wraz z wychowawczynią zaprosili babcie i dziadków na klasową uroczystość, przygotowaną specjalnie z okazji ich święta. Ten wyjątkowy dzień był chyba najlepszą okazją, by podziękować swoim babciom i dziadkom za ich miłość, troskę, opiekę ...
Dzień Babci i Dziadka w Ih
Uczniowie z kl. Ih pamiętali, że w styczniu obchodzimy dwa ważne i bliskie sercu święta - Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji przygotowali program artystyczny, na który składały się inscenizacje, wiersze, piosenki i tańce. Najpierw dzieci pilnie ćwiczyły role, przygotowały laurki i portrety, by potem 30 stycznia podczas popołudniowego spotkania zachwycić kochane babcie i dziadków. Było nam bardzo miło, że goście licznie przybyli i z zainteresowaniem oglądali występy wnucząt.
Zimowisko
Nareszcie ferie i zasłużony wypoczynek zimowy. Od poniedziałku, czyli 02. lutego ruszyło zimowisko zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki". Jak zawsze czeka uczniów SP1 w Czersku moc atrakcji i ciekawych zajęć. Ma być interesująco, wesoło i bezpiecznie.
Przedszkolaki z Łubnej na balu przebierańców
Przedszkolaki z Łubnej dzięki przychylności Dyrekcji Przedszkola Samorządowego im. Jana Brzechwy, ponownie uczestniczyły w balu przebierańców w czerskim Ośrodku Kultury. Jeszcze przed wyjazdem na bal w naszej szkole zrobiło się bajkowo i kolorowo.Do Ośrodka Kultury w Czersku przybyły postaci z różnych bajek, różni niesamowici przebierańcy. Na sali w bajkowo - karnawałowej scenerii było radośnie, głośno i wesoło. Dzieci, w rytm świetnej muzyki pląsały jak w zaczarowanym kręgu.
Ferie w Malachinie
Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. Najważniejsze by ten czas spędzić aktywnie, bezpiecznie i wesoło.
Dzieci ze szkoły filialnej w Malachinie rozpoczęły ferie wyjazdem do tczewskiego kina Helios na film pt. Paddington. Jest to filmowa adaptacja popularnej książki dla najmłodszych "Bunny i Byk". Historia uroczego niedźwiadka - Paddingtona w czerwonym kapeluszu była nie tylko pełna prześmiesznych sytuacji, ale i niesamowitych magicznych zdarzeń. Miś jak sam mówi przybył z dalekiego Peru, po to by w wielkim Londynie szukać domu. Znalazł nie tylko dom, ale też coś o wiele cenniejszego - wspaniałych, oddanych przyjaciół.
Dzień Babci i Dziadka w Id
W piątkowe popołudnie 30 stycznia, uczniowie klasy Id spotkali się w szkole z babciami i dziadkami z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Na przybyłych gości czekała niespodzianka, zostali przywitani przez wnuczki i wnuków w przepięknych strojach karnawałowych. Dzieci z radością wystąpiły w przebraniach i zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Babcie i dziadkowie podziwiali występ wokalno - taneczny oraz recytację wierszy. Dzieci za ogromne zaangażowanie otrzymały liczne brawa. Dla zaproszonych gości, a także dzieci został pięknie przygotowany poczęstunek przez klasowe mamy. Na uroczystość mamy upiekły przepyszne ciasta, które zyskały słowa uznania.
Bal przebierańców
Bal karnawałowy dla uczniów kl. I-III to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tak też było 30 stycznia 2015 r. w naszej szkole. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Uczniowie bawili się w dwóch grupach:pierwszą poprowadziły panie J. Kulesza i E. Rutkowska, natomiast drugą panie J. Słomińska i G. Papierowska. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 8.00, toteż od rana w szkole można
Strona 1 z 110 1 2 3 4 > >>
REKRUTACJA
ŻEGLARSTWO
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA SZÓSTOKLASISTY

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2014/15
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Do pobrania:
Deklaracja korzystania z szafek
Regulamin korzystania z szafek

Przedmioty
Technika:
Regulamin BRD

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Działania
Tylko pustej głowy nie chroni kask
Wyrównywanie szans

Projekt systemowy
"My - każdy z nas - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów klas I - III w Gminie Czersk"
- Informacje ogólne
- Konkurs fotograficzny
- Przegląd teatralny
- Na szkoleniu żeglarskim
- Warsztaty kulinarne
- Spotkanie z aktorami
- Konkurs plastyczny
- Szlifujemy angielski
- Warsztaty plastyczne
Ciekawe strony
Kolorowanki
Konkursy
Zagłosuj na nas klikając na poniższy baner
Zagłosuj na nas!
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
Shoutbox
Zaloguj się, by móc pisać w shoutbox.

Pozorek
26.02.15 16:48
Pozdrowienia dal 4 c

Ewelina44
25.11.14 16:55
Pozdrowionka!

Ewelina44
25.11.14 16:54


Ewelina44
25.11.14 16:54


gostekk
23.11.14 15:38
eloszkiii

MineKlocys
24.10.14 09:27
Krystian

MineKlocys
21.10.14 18:16
Ja nie moge 2:0!!! POLEN V.S DEUSTCHLAND

kryha24
04.10.14 10:04
pozdro dla 6B

POZITIV
11.09.14 08:35
Jak ktoś chcę to niech zobaczy mój profil(dużo się zmieniło)

Nathaa
05.09.14 20:53
Nuda *.*

Archwium
15207560 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2015
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone