Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki" Szkoa Promujca Zdrowie Biuletyn Informacji publicznej 
   GłównaPocztaKontaktGoogle AppsE–learningOffice 365E-dziennik
Czwartek, 23 października 2014 r. Do WAKACJI    
Nawigacja
  Strona główna
Start
Szukaj
Księga Gości
Archiwum Newsów

  Komunikacja
Kontakt
Forum Dyskusyjne
Foto Galeria
Galeria plastyczna
Ciekawe Linki

Użytkownicy
Dodaj News
Dodaj Link
Dodaj Artykuł

  Downloads
Pliki do Pobrania

  Dokumentacja
F.A.Q
Autor
Gość
Nick

Hasło

Pamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Członków Online
Gości Online: 3
Brak członków online

Zarejestrowani użytkownicy: 649
Najnowszy zarejestrowany: MineKlocys

Twój IP: 174.129.103.100
Losowe Zdjęcie
4c
4c
Zdjęcia klasowe 2006/2007
Prace plastyczne
Najnowsze artykuły
"Kim jest uczeń zdo...
Rola zajęć pozalek...
Hospitacja na wychow...
Niepowodzenia szkoln...
Aktywność plastycz...
Wątków na forum
Najnowsze tematy
To o czym gadamy?
Sklepik
Konkurs-zbieranie na...
Korepetycje.
........Dyskoteki w ...
Najciekawsze tematy
........Dyskoteki... [19]
Panie kaziku!!! [9]
Sklepik [7]
Mundurki - co o t... [6]
Konkurs-zbieranie... [3]
Top 5 Downloads
Arkusz dostosowan... 25787
Arkusz dostosowan... 23023
Testy kompetencji... 16240
Program naprawczy... 13451
Testy kompetencji... 11855
Top 5 Links
Wirtualna Polska 58864
FreeFoto 34655
Gimnazjum Czersk 29819
Epublikacje 19609
Gry po szkole 10270
 W najbliższym czasie ...
Apel z okazji Święta Niepodległości - 05.11.2014 | Konkurs wiedzy o patronie J. Korczaku dla uczniów klas III - 07.11.2014 | Święto Szkoły - 07.11.2014 | "Śniadanie daje moc" - 07.11.2014 | Święto Szkoły- uroczysty apel - 07.11.2014 | Spotkanie z Januszem Korczakiem w bibliotece szkolnej - 07.11.2014 | Ślubowanie uczniów klas I - 08.11.2014 | Gminny konkurs plastyczny - 18.11.2014 | Szkolenie dla rodziców na temat: ,,Uciekanie dzieci w świat gier komputerowych i zaistniałych w związku z tym trudności" - 18.11.2014 | Dyskoteka andrzejkowa - 27.11.2014 |
Ogłoszenie
Konklurs plastyczny
Festyn klas IV
Dzisiaj (tj. 2210.2014r.) do późnych godzin popołudniowych nasza szkoła rozbrzmiewała wesołym i beztroskim śmiechem oraz skoczną muzyką. Stało się tak za sprawą festynu dla klas IV pod hasłem "SPORT I RODZINA - BEZPIECZNA KRAINA".
To wspaniała sprawa, że uczniowie mogą spędzić czas na wspólnej zabawie ze swoimi rodzicami, cieszyć się i rywalizować ze sobą. Potrzebują tego dzieci, ale i rodzice, zaganiani od rana do wieczora. Taką właśnie możliwość stwarza im nasza szkoła, która promuje zdrowie i wartości rodzinne.
Malachin czyta
W piątek 10.10.2014 dzieci ze Szkoły Filialnej w Malachinie zaproszono na spotkanie z książką. Tym wydarzeniem rozpoczęto realizację projektu "Z książką przez cały rok". Cykliczne spotkania z literaturą dziecięcą mają na celu popularyzację czytelnictwa wśród dzieci i dorosłych. Do akcji włączyła się młodzież Zespołu Szkól im. Jana Pawła II w Czersku pod opieką nauczyciela A. Klauzy. Dziewczęta czytały i inscenizowały wiersze J. Brzechwy, a dzieci żywo reagowały śmiechem i oklaskami. Małych widzów zachwyciła gra aktorów i pomysłowe stroje.
Regaty zamknięcia sezonu żeglarskiego
10 października w Ostrowitem, odbyły się Regaty o Puchar Zamknięcia Sezonu Żeglarskiego
w kl. Optymist. Rozegrano 5 wyścigów, startowało 15 zawodników.
Klasyfikacja końcowa:
1 Dawid Niemojewski
2 Homa Dominik
3 Laura Czapiewska
Szkolny Dzień Walki z Głodem
Walka z głodem, ubóstwem i niedożywieniem to jeden z głównych celów Polskiego Czerwonego Krzyża. 16 października obchodzimy Światowy Dzień Walki z Głodem. Szkolne Koło PCK w tym dniu zorganizowało Szkolny Dzień Walki z Głodem. Na drugie śniadanie każdy uczeń otrzymał owoce: jabłko i gruszkę. Owoce zostały ufundowane przez Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czersku oraz przez SK PCK. Za włączenie się w tę akcję wszystkim serdecznie dziękujemy.
Święto latawca - 2014
Po raz kolejny starsi mogli poczuć się jak kilkadziesiąt lat temu, a młodzi i dzieci skosztować wolności, jaką niesie ze sobą igranie z wiatrem. Ośrodek Kultury w Czersku urządził na stadionie miejskim 18 października 2014r (sobota) swoiste rozpoczęcie jesieni z latawcem w roli głównej. Przez cały wrzesień uczniowie pod czujnym okiem pani Kamili Mróz i rodziców zajęły się składaniem latawców korzystając z prostych opisów i filmów instruktażowych.
Sztafeta gminna i powiatowa
Rozpoczął się szkolny rok sportowy, a wraz z nim do rywalizacji wrócili nasi sportowcy. Tradycyjnie jako pierwsi (zgodnie z Wojewódzkim Kalendarzem Igrzysk Szkolnych) na trasy biegowe wyruszyli zawodnicy specjalizujący się w "przekazywaniu pałeczki" czyli Sztafetowych Biegach Przełajowych w kat. dziewcząt i chłopców.
W eliminacjach gminnych, (z niemałym trudem i sporą dawką szczęścia) obie reprezentacje zajęły pierwsze miejsca i wywalczyły awans na zawody powiatowe.
Mali poszukiwacze jesieni z Łubnej
Dzieci przedszkolne ze Szkoły Podstawowej w Łubnej wyruszyły na poszukiwanie jesieni. Pogoda dopisywała. W górze pojawiły się żurawie a pod nogami szeleściły kolorowe liście. Słońce ogrzewało uśmiechnięte dziecięce twarze. "Mali poszukiwacze jesieni" obserwowali jesienne prace w polu. Jesień zawitała również do przydomowych ogrodów. Dzieci podziwiały piękne jesienne kwiaty oraz wielkie okazy dyni w ogrodzie pani Margańskiej. Pani obdarowała małych gości słodkimi malinami.
Zbiórka żywności
W dniach 3-4 października 2014r. nauczyciele i uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przyłączyli się do akcji zbiórki żywności organizowanej przez Bank Żywności. Zbiórkę przeprowadzono w Biedronce i Polo Markecie. Koordynatorkami z ramienia szkoły były: p. Joanna Jażdżewska i p. Bernadeta Rostankowska. W akcję włączyli się uczniowie należący do Szkolnego Zespołu Wolontariatu, a opiekowali się nimi nauczyciele: p. M. Narloch, p. J. Kulesza, p. U. Sroka, p. I. Rudnik, p. G. Papierowska, p. C. Kliczkowska, p. B. Lewandowska, p. B. Drewczynska, p. J. Kowalewska, p. J. Słomińska, p. M. Kiełpińska - Chełminiak, p. E. Rutkowska, p. M. Łangowska, p. E. Kościańska, p. M. Brzezińska i p. E. Bonkowska, na których ręce składamy serdeczne podziękowania.
Festyn klas I
Dnia 1 października 2014 roku pierwszaczki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku wraz z rodzinami, wychowawcami, nauczycielami i dyrekcją bawili się , po raz kolejny, na rodzinnym festynie dla klas pierwszych. Zgromadzonych powitała wicedyrektor Pani Ewa Polakiewicz. Integracja, która była głównym celem wydarzenia, ziściła się w stu procentach. Dzieci z rodzicami uczestniczyły w różnych konkurencjach i zabawach sportowych wykazując się niemałą zwinnością i szybkością.
Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych klas IV- VI są imprezą, która rozpoczyna "życie" sportowe w naszej szkole. Bieganie jest najprostszą, naturalną i jedną z najbardziej sprzyjających zdrowiu form aktywności fizycznej. W związku z tym we wtorek 30 września 2014 r. odbyły się pierwsze MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Impreza okazała się sukcesem. Do zawodów mógł się zgłosić każdy chętny uczeń z klasy 4, 5 i 6. Zawody miały na celu określić, kto w szkole jest najlepszy w biegu na długim dystansie oraz wyłonić reprezentację szkoły na Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Rusza projekt "Przyroda jak przygoda"
W piątek 19 września 2014 r. uczniowie ze szkoły w Malachinie wraz ze swoimi wychowawcami w ramach projektu "Przyroda jak przygoda" udali się na spotkanie z lasem. W wycieczce towarzyszyli nam eksperci z dziedziny przyrody leśnicy: pan R. Szarafin i pani A. Krogulec. Podczas wycieczki znaleźliśmy wiele grzybów. Mieliśmy okazję poobserwować przyrodę. Dostrzegliśmy zachodzące w niej zmiany związane z porą roku. Wróciliśmy z pełnymi koszykami i z uśmiechniętymi buziami.
Sprzątanie Świata
"Sprzątanie Świata – Polska" - to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. W naszej szkole nauczyciele przyrody bardzo chętnie podejmują wszelkie działania na rzecz ochrony przyrody. I w tym roku szkolnym młodzież Szkoły Podstawowej nr 1 aktywnie włączyła się w tegoroczną akcję, która przebiegła pod hasłem: "TURYSTO! SZANUJ ŚRODOWISKO!".
Strona 1 z 102 1 2 3 4 > >>
Zarządzenia
Zarządzenie 10/2014
w sprawie organizacji pracy szkoły na czas modernizacji boiska szkolnego i budowy rolkowiska na terenie szkoły
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2014/15
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Działania
Tylko pustej głowy nie chroni kask
Dla ucznia
Do pobrania:
Deklaracja korzystania z szafek
Regulamin korzystania z szafek

Przedmioty
Technika:
Regulamin BRD

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka
Wyrównywanie szans

Projekt systemowy
"My - każdy z nas - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów klas I - III w Gminie Czersk"
- Informacje ogólne
- Konkurs fotograficzny
- Przegląd teatralny
- Na szkoleniu żeglarskim
- Warsztaty kulinarne
- Spotkanie z aktorami
- Konkurs plastyczny
- Szlifujemy angielski
- Warsztaty plastyczne
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Ciekawe strony
Kolorowanki
Konkursy
Zagłosuj na nas klikając na poniższy baner
Zagłosuj na nas!
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
Shoutbox
Zaloguj się, by móc pisać w shoutbox.

MineKlocys
21.10.14 18:16
Ja nie moge 2:0!!! POLEN V.S DEUSTCHLAND

kryha24
04.10.14 10:04
pozdro dla 6B

POZITIV
11.09.14 08:35
Jak ktoś chcę to niech zobaczy mój profil(dużo się zmieniło)

Nathaa
05.09.14 20:53
Nuda *.*

POZITIV
02.09.14 12:50


POZITIV
02.09.14 12:41
Fajnie tu było

POZITIV
01.09.14 14:27
Kto ma minecrafta pe 0.9.5 ?

POZITIV
01.09.14 14:23
Będę mieszkał na zawsze w niemczech (mam sony Xperia e )

kryha24
30.08.14 10:55
Lutownica17 o co rb przez wakacje?

Ewelina44
05.07.14 21:32
;D

Archwium
13973986 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2014
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone